Jump to content
IGNORED

[B5 ADR] Łancuch i napinacz rozrządu

moskal
 Share

Recommended Posts

witam , mam pytanko , interesuje mnie koszt łancuszka rozrządu i napinacza. szukam w necie w e-sklepach ale ciezko znalezc. ogólnie chcialbym sie dowiedziec co nalezy kupic do pełnej wymiany, gdyby ktoś był tak uprzejmy i mnie pokierował w zakupach byłbym wdzięczny. mam przejechane 150000 km wiec juz chyba czas na wymiane, prawda?

szukam info o łańcuszku a nie pasku. prosze kogos z silnikiem ADR o wypowiedz. dzieki

Ale co chcesz wiedziec, przeciez jest dostepny zamiennik za ok. 100 zł, wymiana łańcuszka zawsze z napinaczem jak pisali koledzy (wymiana po 200 tys., wszystko jest napisane)

chodzi mi o konkretnego producenta, nr katalogowy bo jak ostatnio zmieniałem pasek rozrządu z napinaczem to sprzedawca w sklepie po podaniu dokładnych danych auta dał mi kompletnie inny zestaw czesci które nie pasowały. jechalem akurat do rodziców 200 km i tam mialem znajomego mechanika który mial mi to wymienic dosłownie za bezcen bo wiadomo jakie ceny w wawie i po rozebraniu przodu auta okazalo sie ze trzeba jechac kupic inny zestaw :confused4: farta mialem ze mi przyjeli zwrot w sklepie bo 480 zł byłbym w plecy. dlatego tak dociekam, do wymiany mam jeszcze troche czasu ale byłbym spokojniejszy. dzieki za cierpliwośc :)

Witam, mam do wymiany na 99% napinacz łańcucha rozrządu czy ktoś w ADR orientuje się ile kosztuje taki napinacz? i czy On jest pod głowicą czy nad ?

obczaj tego linka:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=38114.0

w sprawie napinacza i łancucha kieruj sie do usera Tom77 ma za***iste ceny :good:

napinacz jest pod pokrywą zaworow ale zeby go wyjąć wraz z łancuchem trzeba zdemontować pasek rozrządu i rolke z "przodu" silnika :wink4:

wszystko masz w linku :good:

ok dziękować ;) na pewno napisze jestem kiepski w mechanice wg nie mam z nią doczynienia ciekawe czy sam dał by radę wymienić napinacz ? ;> albo ktoś z moim woj by taniej to zrobił niż mechanik ? :>

ok dziękować ;) na pewno napisze jestem kiepski w mechanice wg nie mam z nią doczynienia ciekawe czy sam dał by radę wymienić napinacz ? ;> albo ktoś z moim woj by taniej to zrobił niż mechanik ? :>

sam to raczej nie próbuj zebyś po wymianie nie musiał czasem drugiego silnika szukac :gwizdanie:

hehe ok to wiec napisałem do tego chłopa niech powie ile za te 2 rzeczy ciekawe czy przekroczy 500 zl ? i nic kupić i niech mechanior działa mam nadzieje że za robociznę nie skazuje mnie więcej niż 200 zł

ciekawe czy przekroczy 500 zl ?

nie powinno :wink4: