Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie były ori lusterka w S4 B5?? a może to od rs'a??


tony84

Rekomendowane odpowiedzi

witam. czy w s4 b5 ori obudowy lusterek były z aluminium?? i ile warto zapłacić za takie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były zwykłe:

http://en.wikipedia.org/wiki/Audi_S4#B5

Satynowe aluminium było w RS4 i jest to rarytas... drogi rarytas

http://en.wikipedia.org/wiki/Audi_RS4#B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do jakiegos rocznika były lusterka o innym kształcie a pozniej o innym? Przepraszam za kotleta ale nie znalałem podobnego tematu. Chodzi mi o to jakie lusterko do a4 b5 po lifcie 05.99r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie a4 bez rs miały małe prawe lusterko.

B6 ma już takiej samej wielkości lusterka.

Lusterko przed liftem:

LUSTERKO ZEWNĘTRZNE LEWE AUDI A4 B5 96r NAMAX (3779135292) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Po lifcie:

LUSTERKO ELEKTRYCZNE LEWE AUDI A4 B5 LIFT 99-01 FL (3777854672) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i zapytaj ale chyba tak.

Napisz lepiej jaką masz koncepcję:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do jakiegos rocznika były lusterka o innym kształcie a pozniej o innym? Przepraszam za kotleta ale nie znalałem podobnego tematu. Chodzi mi o to jakie lusterko do a4 b5 po lifcie 05.99r.

Nie prawda !!

Po roku 1999 (II lift) prawe lusterko było OPCJONALNIE większe. Tzn. były A4 z małym i dużym prawym lusterkiem, zależnie od konfiguracji przy zakupie, a więc nie tylko RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Musze kupić nowe lusterko bo w moim szkielet jest pekniety (przy tej dużej sprezynie od skladania). Jak bym wiedzial ze szkielety w przedlifcie i po lifcie sa takie same to nic tylko kupic byle jakie i przełożyć szkielet. No nic. Mam nowy nabytek i po przesiadce z a80 jest poprostu jeszcze nie wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do jakiegos rocznika były lusterka o innym kształcie a pozniej o innym? Przepraszam za kotleta ale nie znalałem podobnego tematu. Chodzi mi o to jakie lusterko do a4 b5 po lifcie 05.99r.

Nie prawda !!

Po roku 1999 (II lift) prawe lusterko było OPCJONALNIE większe. Tzn. były A4 z małym i dużym prawym lusterkiem, zależnie od konfiguracji przy zakupie, a więc nie tylko RS.

Nie zrozumielismy sie.

Wiem ze lusterka roznily sie ksztaltem przed i po lifcie zas mi chodzi o tzw ucho szreka tj te mniejsze prawe lustro i tylko RS-a wychodzila seryjnie z symetrycznymi lustrami w b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumielismy sie.

Wiem ze lusterka roznily sie ksztaltem przed i po lifcie zas mi chodzi o tzw ucho szreka tj te mniejsze prawe lustro i tylko RS-a wychodzila seryjnie z symetrycznymi lustrami w b5

Ja nie piszę o kształcie, tylko właśnie o tym "uchu szreka" jak to nazwałeś... B5 w II lifcie miały symetryczne lusterka jako opcję. Czyli konfigurując auto przy zakupie wybierałeś czy chcesz małe ("szrekowe") czy duże (symetryczne) prawe lusterko. Czyli od 1999 roku wychodziły B5 z symetrycznymi lusterkami, takimi jak w RS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba nie bo kazdy wali z angola,jakby było z europejczyka chłopaki by juz o tym wiedzieli:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba nie bo kazdy wali z angola,jakby było z europejczyka chłopaki by juz o tym wiedzieli:decayed:

No nie każdy! Tylko co niektóre. Jak ktoś dopłacił to ma symetryczne. Więc na rynku są z lusterkami symetrycznymi jak i niesymetrycznymi.

Chodziło o to, że napisałeś, że symetryczne to tylko RS, a to nie prawda. Zwykłe B5 również takowe się trafiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...