Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z zainstalowaniem programu


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na wstępie -klikam na setup i wyskakuje mi taki komunikat

5af5ccc743c3081bm.jpg

próbowałem odpalić jako administrator i nic- Vista Premium,co dziwne w laptopie mam Vistę Basic i setup można odpalic,ale tam są dalsze problemy,ale interesuje mnie ,dlaczego wyrzuca taki komunikat i jak to można obejść na vista Premium :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chodzi o niezgodność wersji. Masz albo 32 bitowego Windowsa albo 64 bitowego - w każdym razie niezgodnego z wersją programu. Domyślam się, że ten komputer na którym to próbujesz instalować jest x64..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można chyba próbować w trybie zgodności jakimś ale nie wiem czy nie prościej, bez większych kombinacji było by postawić np winXP na wirtualnej maszynie i tam emulować program : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można chyba próbować w trybie zgodności jakimś ale nie wiem czy nie prościej, bez większych kombinacji było by postawić np winXP na wirtualnej maszynie i tam emulować program : )

próbowałem w zgodności i też lipa :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tryb zgodnosci nic nie pomoze raczej. polecam virtual pc

Faktycznie. Tryb zgodności nic ni pomoże. Jeśli chodzi o maszynę wirtualną, to zdecydowanie polecam program virtualbox -> http://www.dobreprogramy.pl/Sun-xVM-VirtualBox,Program,Windows,13122.html

Można wiedzieć co za program chcesz zainstalować? Może istnieje wersja dla x64..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Virtual PC oraz do tego XP Mode. To jest do sciagniecia na stronie Microsoftu nawet.

Co do programu to moze po prostu moze poszukaj innej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć co za program chcesz zainstalować? Może istnieje wersja dla x64..

Winelsa-wszystko o silnikach benzynowych,4-cylindrowych,B6-większość o 1,8T :confused4:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:40_________________________________________________

Co do programu to moze po prostu moze poszukaj innej wersji

kupiłem płytę i nie działa-teraz dylemat,co z tym zrobić,bo odsyłać sie nie opłaca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...