-
[INNE] Awaria stacjonarnego
1. Kompletne skanowanie jakimś dobrym antywirusem wszystkich partycji tego dysku - lub kompletne formatowanie po uprzednim usunięciu partycji. 2. Użycie narzędzia chkdsk w poszukiwaniu możliwych błędów. 3. Ewentualne użycie narzędzie HDD regenerator
-
Sieć domowa - jak stworzyć i przenieść pliki
ta... a jak jeden to laptop, a drugi stacjonarny? Propozycję z kablem też odradzam - dużo roboty i na jedno wyjdzie - w końcu są połączone za pomoca routera. System jest ważny i to dokładnie - XP professional? win 7 - home... ultimate... ?
-
[ALL] Jak sprawdzić dlaczego zawiesza się system ?
uwaga poniekąd trafna, tylko że kolega napisał wcześniej, że szuka programu do sprawdzania "co powoduje zawieszanie się systemu". Do tego napisał, że pomaga reset, zatem "ślaczki" nie są przez cały czas.
-
[ALL] Jak sprawdzić dlaczego zawiesza się system ?
Długo masz ten komputer? Jak dla mnie to problem może tkwić w karcie graficznej, bądź zasilaczu. Spróbuj przeinstalować sterowniki graficzne do Twojej karty. Jeśli to nie pomoże, to sprawdź temperaturę procesora i karty graficznej. Być może walnięty jest układ chłodzenia na karcie lub zasilacz nie wyrabia. edit: Co do zawieszania się systemu - to najprostszy sposób: ctr + alt + del, klikasz na zakładkę procesy i sprawdzasz, który "pożera" najwięcej pamięci
-
[ALL] Drukareczka
tak jak kolega wyżej - przeinstaluj sterowniki. Podłączasz drukarkę pod usb? może coś nie tak z wejściem...
-
Problem z zainstalowaniem programu
Faktycznie. Tryb zgodności nic ni pomoże. Jeśli chodzi o maszynę wirtualną, to zdecydowanie polecam program virtualbox -> http://www.dobreprogramy.pl/Sun-xVM-VirtualBox,Program,Windows,13122.html Można wiedzieć co za program chcesz zainstalować? Może istnieje wersja dla x64..
-
[B5 AFN] Ubywający olej
wybacz. mój błąd w oznaczeniu silnika - niedouczenie. Jeżdżę na oleju półsyntetycznym
-
[B5 AFN] Ubywający olej
Chyba trochę więcej niż 1l. Co nie zmienia faktu, że i tak mieszczę się w normie o której piszesz. Wydaje się mi to zużycie i tak duże. To może zadam pytanie trochę z innej strony. Czy Wy też macie takie spalania oleju w swoich samochodach?
-
[B5 AFN] Ubywający olej
słyszałem, tylko, żeby to pobieranie było aż tak duże ? Od wymiany oleju zrobiłem jakieś 14kkm. Więc to ubywanie chyba nie jest w normie? Stan oleju był sprawdzany co jakiś czas.. widocznie niedostatecznie często
-
[B5 AFN] Ubywający olej
Witam. 10 miesięcy temu wymieniałem olej w samochodzie. Ostatnio pojawił się napis "OIL" pod przebiegiem. Z tego co wyczytałem informuje on o potrzebie wymiany oleju. Jednak nie to jest moim głównym problemem. Po wyświetleniu się tego napisu sprawdziłem poziom oleju w samochodzie i okazało się, że prawie w ogóle nie ma oleju. Jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy? Czy 'coś' może być nieszczelne? W miejscu, w którym stoi auto nigdy nie zauważyłem żadnej plamy. Nie miałem żadnych kolizji ani innych sytuacji, które mogłyby spowodować uszkodzenie jakiegoś elementu. Czy to może być tak, że spala tyle tego oleju. Proszę o pomoc, pozdrawiam
-
[ALL B5] Brak świateł od strony kierowcy
Faux pas. Przyznaję się do błędu. Na początku błędnie zinterpretowałem opis tych bezpieczników.. aż szkoda gadać Dziękuję za pomoc
-
[ALL B5] Brak świateł od strony kierowcy
Witam. Mam problem ze światłami w swoim samochodzie - nie działają mi światła mijania/drogowe od strony kierowcy, zarówno z przodu jak i z tyłu. Biorąc pod uwagę to, że jestem laikiem - nie wiem jak sobie z tym problemem poradzić. Żarówka okazała się spalona, ale jej wymiana nie przyniosła efektu. Bezpiecznik to chyba nie jest, bo raczej nie działałyby światła po obu stronach. Prosiłbym o pomoc
-
Problem z pc pomocy
Żeby od razu karte wymieniać jak tylko obraz nie działa ? Troszeczkę za szybko. Padł sterownik od karty i tyle. Wchodzisz w tryb awaryjny, instalujesz na nowo i po kłopocie. Podzielam zdanie nike21, to raczej nie jest zepsuta karta graficzna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hey, hi, hello Witam Drogich forumowiczów. Od kilkunastu dni jestem posiadaczem audi, czas pokaże, czy szczęśliwym . Jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o auto... więc mam nadzieję, że okażecie mi wyrozumiałość Pozdrawiam i życzę miłego dnia
pitejro82
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta