Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Felgi R8 V10 prośba o VT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Proszę o VT felg od Audi R8 V10 - nigdzie na necie nie mogę znaleźć .

Interesują mnie w rozmiarze 18" choć tego i tak się nie da idealnie odzworować:) Każde zdjęcie VT będzie przydatne. Z góry dziękuję

pozdro

Moje auto

8dcb724cea5df86cm.jpg

7aade5947799b40em.jpg

Felga

13-audi-r8-spyder-live.jpg

r8v10.jpg

Opublikowano
  • Autor

nie ten model , to sa R8 V8, ja szukam R8 V10:)

Opublikowano

nie wiem czy to bedzie fajnie wygladac...juz same w sobie sa jakies... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

eee nie gadaj, może być grubo tylko nie wiem czy 18" nie za mała.

Ogólnie mało które fele mnie kręcą (z tych tańszych:) ) w grę wchodzą albo R V10 albo S4 B6 ale te trudno dostać :/

Opublikowano

:hi:

7aade5947799b40ea.th.jpg

Opublikowano

:hi:

7aade5947799b40ea.th.jpg

ogień :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
Opublikowano
  • Autor

Oooo gasi japę, tylko obawiam się że 18" może nie być taka spektakularna, ale jestem raczej zdecydowany na 90% na ten zwór. Rozmyślam też wzór od S4, da radę jeszcze te jakos upchnac pod VT ?

114OE417F0.jpg

Dziękuje bardzo za pomoc! Pozdro!

Opublikowano

:cool1:

8dcb724cea5df86ca.jpg

i jeszcze takie, znalezione w necie:

B6_S4_172_1980_3.jpg

Audi_B6_S4_Cabriolet_Hartmann_HR8_MS_19_VF_1.jpg

c1bbc18d9faffd6c.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje!

Opcja z R8 V10 jest najbardziej szpanerska, ale mimo wszystko chyba jednak zdecyduje się na te felgi od S4 B6.

Opublikowano

Norbunio, przed godziną widziałem dokladnie takie cabrio jak Twoje na felgach które chcesz założyć od s4 i powiem Ci pomimo ze felga sama w sobie moim zdaniem marnie wygląda, na aucie prezentowała sie całkiem nieźle. Zrobiłem foty tyle ze z telefonu wiec slabej jakosci, ale jak tylko przerzuce na kompa sam zobaczysz

Opublikowano

opcja 3 którą pokazł Michał jest prze....... :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Vimesor - jak nie sprawi Ci to problemu to wklej foto.

pozdro

Opublikowano

opcja 3 którą pokazł Michał jest prze....... :good: :good: :good:

:naughty: :naughty:

mówisz o felgach tradycyjnego R8 V8?

w zwykłym b6 jakoś mi nie pasują... ale ale za to w cabrio wyglądają naprawdę nieźle :slina:

Norbunio może weź je pod uwagę?

Opublikowano
  • Autor

Wzór R8 V8 też biorę pod uwagę bo jak widać na zdjęciu wyżej robią wrażenie:)

Jest tylko jeden problem, repliki mnie nie przekonują, tym bardziej przy oponie 225/40/18 i naszych polskich drogach:/ Do tego dochodzi cena, nie to że sobie żałuję, ale za dużo taniej mam ori S4 i tak sobie pomyślałem, że jednak chyba wezmę używki ori w idealnym stanie polatam trochę a jak się znudzą to kupie coś nowego. Ori S4 B6 mają w sobie to coś mimo, że nie są jakimś wyszukanym wzorem. Nie wiem może się starzeję ?:)

Opublikowano

opcja 3 którą pokazł Michał jest prze....... :good: :good: :good:

:naughty: :naughty:

mówisz o felgach tradycyjnego R8 V8?

w zwykłym b6 jakoś mi nie pasują... ale ale za to w cabrio wyglądają naprawdę nieźle :slina:

Norbunio może weź je pod uwagę?

Jestem tego samego zdania co mARCIN607, opcją nr.3. jak dla mnie masakra :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Opcja 3 fajna, ale z tego ujecia już tak nie robi...

Audi_B6_S4_Cabriolet_Hartmann_HR8_MS_19_VF.jpg

Opublikowano

zgodnie z obetnica wklejam, jakosć jednak całkiem niezła :D

to chyba było 18" ale głowy nie dam bo nie pamietam

iNtXJ.jpg

iNSU9.jpg

Opublikowano
  • Autor

tutaj tez szału nie robi a jest to 19"

MarcoC_B6_S4_Cab_HR8_19_3.jpg[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 23:10_________________________________________________Vimesor - dzięki, mnie się podoba, tylko na moje oko brakuje dystansów i będzie miodzio. Jak na 18" felgę wygląda na dużą, łądna fela bez szaleństw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.