Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Telewizor LCD 37" - 40" do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

ja się w pełni zgadzam że Samsungi mają dobry obraz :) ale nigdy samsunga nie kupie bo kuzyn pracujący od 2 lat w media expert nie przyjął na gwarancję innego telewizora niż samsung :) samsungi się psuja i to w dużych ilościach - i to jest mój jedyny zarzut do tych telewizorów. Philipsa kupiłem, bo miał w miarę dobry obraz, była promocja w Euro (nie chciałem z neta) i mój brat i ojciec mają LCD philipsa od kilku lat i działają bezawaryjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, a właśnie moja rodzina wychowana na Sonych i teraz w wynajętym mieszkaniu też jest 28-29" Sony jakiś chyba z 20 letni i ma jeszcze niezłe kolory, a pilotem to można by takiego Pudziana z nóg zwalić ;). Pytanie o DLNS WI-FI... W Samsungach C650 taki wynalazek jest? Bo że w kablu to wiem, ale mi w tym momencie bardziej bezprzewodowe chyba będzie potrzebne...

I niestety muszę potwierdzić fakt o psujących się Samsungach - szwagier ma i po niecałym roku matryca poszła. Dobrze, że sobie gwarancje przedłużył do 5 lat w tym sklepie...

A Sony chyba teraz ma(, albo już) podpisało umowę na matryce z Sharpem. Nie wiem ile w tym prawdy.

Szkoda, że teraz robi się taką chińską masówkę - choć może w niektórych firmach jest jakiś bardziej szczelny proces kontroli... Taką mam nadzieję, jeśli będę brał Soniaka (z tej firmy jeszcze w mojej rodzinie nie było naprawy, niby Philipsa rzeczy które miałem też nigdy nie były reperowane... - ehh ciężki wybór, pewnie i tak wszystko sprowadzi się do Kasy w końcu :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie starszyzna w rodzinie również nie chce widzieć nic po za Sony ;D pomimo tego że 1 TV naprawiany był już 4 razy i za każdym razem podobna rzecz padała a TV nie był już na gwarancji.

Oczywiście Samsung z serii C650 wspiera moduł WiFi który nie jest dołączony do zestawu ale można zamontować.

Wrzucam link do specyfikacji:

http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/lcd-tv/LE40C650L1WXXH/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=spec&fullspec=F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec kupował na mistrzostwa świata w 2006 roku LCD i wybrał najwyższy model philipsa dostępny na rynku. Ja kupiłem niedawno swojego i sprawdzam gdzie był składany (miałem nadzieje, że tam gdzie ojca, bo ojca śmiga bezawaryjnie) ale niestety zonk. Mój wyprodukowany w Tajwanie składany w Polsce :kox: ojca w całości wyprodukowany i złożony w Belgii.. i to jest robota, ale niestety trzeba trochę położyć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się w pełni zgadzam że Samsungi mają dobry obraz :) ale nigdy samsunga nie kupie bo kuzyn pracujący od 2 lat w media expert nie przyjął na gwarancję innego telewizora niż samsung :) samsungi się psuja i to w dużych ilościach - i to jest mój jedyny zarzut do tych telewizorów. Philipsa kupiłem, bo miał w miarę dobry obraz, była promocja w Euro (nie chciałem z neta) i mój brat i ojciec mają LCD philipsa od kilku lat i działają bezawaryjnie

Kompletna bzdura. Na jaki egzemplarz trafisz taki masz... znam wiele osob ktore ma samsungi wlasnie z seri b... nikt nigdy nie mial z nimi problemu. Ja osobiscie mam 32b650 uzywam jako monitora. Tv chodzi srednio 10 godzin dziennie od marca 2009. Zero jakichkolwiek problemow. Z kazdym sprzetem jest tak samo jak i z samochodami. Trafisz na dobry egzemplarz... bedziesz sie cieszyl bezawaryjnoscia... trafisz pechowo bedzie co chwile stal w serwisie. Ja nie polecam samsungow bo sa bezawaryjne czy ladnie wygladaja... Dla mnie liczy sie tylko jedna cecha... ladny obraz a za taka kase jak samsung nie kupisz nic lepszego niestety. Awaryjnosc pozostawiam szczesciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale czemu bzdura :polew: ja Ci mówię jak jest, od 2 lat nie przyjął innego telewizora niż Samsung :thumbdown: możesz mi wierzyć albo nie ;) ja żaden fanboy Philipsa nie jestem, a swojego kupiłem, tak jak wyżej napisałem, z 3 powodów: dobra cena, ładny obraz, 2 inne philipsy w rodzinie, z którymi nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...