Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Silnik traci moc i gaśnie


Reniu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gasi tylko pomaga :naughty: 1.9 PD np AJM AWX ... to z resztą jest mankament tych jednostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gasi tylko pomaga :naughty: 1.9 PD np AJM AWX ... to z resztą jest mankament tych jednostek.

no nie.... :), pytanie bylo do kolegi tmstp... poniewaz on wlasnie wyrazil taka opinie.... (chcialem sie dowiedziec na jakiej podstawie tak twierdzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z pomiarów, udało się nam zrobić grupę 011, 008 i 003, potem bateria w lapku wyzionęła ducha.

Gdy wystąpi awaria i jestem na biegu to silnik jeszcze pracuje (rozpędem), gdy wrzucę luz gaśnie. Wcześniej nie wyłapałem tego faktu a sprawdziłem to podczas pierwszego pomiaru tj. gr 011. Próbowałem będąc na biegu dodawać gazu i nie gasł, dopiero zdechł po wrzuceniu na bieg jałowy.

Grupa 011

011c.gif

Grupa 008

008a.gif

Grupa 004

003z.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydaly by sie 004 dynamiczne i 004 statyczne oraz 000 Basic Settings.

W ogole ... zrob pelną diagnostyke bo bładzimy jak dzieci we mgle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jeszcze je zrobić. Czy z tych co podałem nie można nic wywnioskować?[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 11:41_________________________________________________

UPDATE

Minęło już trochę czasu i chyba mogę już powiedzieć, że sytuacja zostala opanowana. Problem okazał się banalny choć nie tak łatwo było na jego rozwiązanie wpaść. Okazało się, że zawór odcinający paliwo łapał niestyk a właściwie wyłącznik zamontowany na nim. Dziwne jest to, że działo się to przy określonych obrotach ale najważniejsze, że auto jeździ już normalnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po prostu było odcinane paliwo. Nie bardzo rozumiem jak mogło to być powiązane z konkretną prędkością obrotową silnika ale nic.

Mam nadzieję, że nie będzie już z tym problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...