Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Tarcze Zimmermann-sprzedaż


Squash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiecie może gdzie można kupić tarcze Zimmermann za rozsądne pieniądze ? Sprawdzałem w 3 miejscach i jest różnica w cenie.

Może z własnego doświadczenia wiecie gdzie najlepiej kupić - z tego co czytam na forum to trochę osób ma lub miało te tarcze.

A przy okazji co sadzicie o OZ Coat Z* – Anti – Corrosion”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewian to dystrybutor OZ-ta na Polskę

Squash jakie masz tarcze na przodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Lewiana i jak na razie są najtańsi. Od TOM77 brałem już cały zestaw filtrów Knechta + Olej Motula - na prawde niezłe ceny i fachowa pomoc, ale nie myślałem że Zimmermana także ma, odezwę się i zobaczymy jaka różnica w cenie.

Z tego co wiem to tarcza przód 288x25mm 5/112 (PR-1LB,1LE); tarcza tył 245x10mm 5/112, a marka pewnie ATE lub Lukas - nie sprawdzałem. Mam pełna historie serwisowania auta więc na pewno wsadzili mu przy wymianie ORI.

Tak przy okazji jak myślicie, czy czasem ten zestaw nie jest za słaby na mojego A4 Avant 2.0 TDI (8ED). KW-100, HP-136 ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamówiłem OZ na przód po 150 sztuka , klocki ferodo premier za 220 komplet.

u mnie masz tarcze Ferodo + klocki Ferodo za 400zł z przesyłką :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko cena ale na przód chciałem tarcze zimermanna.

jakośc jest taka sama a koszty niższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzałem się prawie u wszystkich dystrybutorów Zimmermana i wychodzi, że macie racje u Lewiana zakup będzie najpewniejszy + dobra cena. Można jeszcze zamówic w motohurcie u SEKUŁY – też można się dogadać co do ceny.

TOM77 niestety Zimmermanów nie ma :confused4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...