Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

A co sądzicie koledzy o takich felgach? Przymierzam się na wiosnę do 18".

18" RS 5x112 AUDI A5 A7 A8 2012 Q5 A4 ALLROAD (2664261644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Do niedawna chciałem kupić takie jak z RS4 18" AUDI RS4 GRAFIT 5x112 A3 A4 A6 TT GERMANY (2641233285) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale kilka tygodni temu widziałem takie jak z pierwszego linka na Audi RS6, które stało pod ASO w Warszawie i bardzo mi się podobało to jak na nich wygląda. Nie wiem czy to kwestia tego, że RS6 pięknie wygląda czy rzeczywiście to te felgi. :)

Mam Avanta w kolorze "prawie czarnym". ;) Tzn. na pierwszy rzut oka wygląda na czarny ale jak się z bliska człowiek przyjrzy to jest to bardzo, bardzo ciemna "śliwka węgierka". :)

te z drugiego linku ładniejsze :wink: ale tak jak radimm napisał... ciekawe co z wytrzymałością :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mi również wpadły w oko felgi z RS5 dokładnie te o których pisał wcześniej kolega Krembul.

http://ld-phasechange.com/images/RS5%20wheels/DSC_0091.JPG

Pytanie czy brać ori w kosmicznej cenie ewentualnie szukać używek, czy zadowolić się repliką za ~2500PLN?

Z jakim ET (25,38,46) wybrać te fele pod opony letnie Continental ContiSport3 245/40 18" i sprężyny obniżające Eibach Pro Kit -30mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokie lacie w B8 źle nie wyglądają :decayed: teraz miałem letnie ContiSport2 245/50x17 na oryginalnych felach 17" http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/25/09/42/89/2509428948 i dawały radę. Teraz te 17" są na sprzedaż jakby ktoś był chętny :wink:. Na wiosnę będą wspomniane 18" RS5 i na pewno sprężyny Eibacha Pro-kit pozostaje kwestia doboru opon, jeśli nie znjadę nic ciekawego to wybiorę sprawdzone Continentale tylko w wersji ContiSport3 :naughty: Co z tym ET? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z kolegą trudzi o tych felgach (ma takie) i niestety nie ma 18-tek do A4. Są tylko 19". Z 18-tek zostają tylko podróby...

Szerokość 245 to dla mnie za dużo. Jestem pewien, że wygląda to super ale prowadzić musi się strasznie. Zwłaszcza na polskich drogach. Nawet w koleiny nie wejdzie takie koło tylko będzie wisiało. No chyba, że masz 300KM pod maską i potrzebują trakcji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy!

Nadszedł czas na zakup felg i opon. Cały czas biję się z myślami czy brać 18". Boję się, że bardzo szybko zawieszenie się rozklekocze na naszych polskich drogach. Teraz mam 16" ale wygląda to niezbyt pięknie.

Chcę kupić felgi z tej aukcji:

18" TT RS 5x112 AUDI A3 A4 A6 GERMANY NOWOŚĆ (3053946336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a do tego opony Vredestein Ultrac Sessanta 225/40/18.

Czy może ma ktoś doświadczenia z tymi felgami? Kupował ktoś takie? Jakie ET wziąć? 38 czy 47?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam felgi 19'' i zaproponował bym Ci 17'' max 18''. Na nasze polskie drogi 19'' sa za duże. Każda zapałka na drodze jest odczuwalna. Ale to tylko moja zdanie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje jakiegoś fajnego koła na lato do swojej A4 B5 i zastanawiam się, czy parametry tych alu będą odpowiednie do tego modelu.
Czytałem już parę opinii, że wejdą ale mogą wystawać, albo, że wszystko jest OK, dlatego chciałem się jeszcze tutaj upewnić i być 100% pewnym przed zakupem

http://olx.pl/oferta/alufelgi-audi-s6-a6-8jx17h2-et35-5x112-dunlop-sp-sport-01-225-50r17-CID5-IDcrMrx.html#edf0bbb6f4

Co sądzicie o tym kole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3-letnie AUDI RS4. Od samego początku jeżdzę na felgach MAK Starlight 19" http://alufelgi.sklep-outlet.pl/outlet-mak-starlight-8-50-x-19-et-35-5x112-d96fcd2bb953701869a3fad789e0ed78.html . Nie odkształcają się i mimo upływu lat wyglądają nie źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...