Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Przepływomierz


blondas728

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, mianowicie zepsuł się przepływomierz - po dodaniu gazu "myśli" ze 2s. po czym wyrywa do przodu, na niskich obrotach się dusił i gasł. Odłączyłem kostkę i dolegliwości jak ręką odjął, ale już tak nie wyrywa. Moje pytanie brzmi: czy mogę na przykład przełożyć przepływomierz od passata b5 110KM, a jeśli nie to od czego by sprawdzić czy to rzeczywiście to?! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem, mianowicie zepsuł się przepływomierz - po dodaniu gazu "myśli" ze 2s. po czym wyrywa do przodu, na niskich obrotach się dusił i gasł. Odłączyłem kostkę i dolegliwości jak ręką odjął, ale już tak nie wyrywa. Moje pytanie brzmi: czy mogę na przykład przełożyć przepływomierz od passata b5 110KM, a jeśli nie to od czego by sprawdzić czy to rzeczywiście to?! :)

Raczej nie przekladaj od tego passata - musialby miec taki sam silnik. Ale jesli duszenie sie zniklo po odpieciu przeplywki to raczej wskazuje na nia.

Ale zeby byc na 100% pewnym bez logow sie nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie przekladaj od tego passata - musialby miec taki sam silnik

niekoniecznie- jeśli wtyczka będzie pasować,to można podpiąć-w przepływomierzu jest cienki drucik,który się nagrzewa,a przepływające powietrze go studzi- różnica temperatury jest konwertowana na g/s i ukazywana w blokach pomiarowych,nie ma żadnych przeciwskazań poza wtyczką :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...