Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] moja audiolka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was wszystkich...w grudniu zakupilem audi a4 z nienacka bo polowalem na Vectre B ale wcale nie zaluje ze kupilem audi jestem naprawde bardzo z niej zadowolony jest do drobnych poprawek ale narazie nie mam pieniedzy...o to klika fotek..prosze o szczere komentarze.

32572685.jpg

hee malym kosztem pomalowalem zaciski:)

44382533.jpg

76522341.jpg

78828324.jpg

12367269.jpg

no i oczywiscie radyjko

radioj.jpg

11111111wn.jpg

Opublikowano

dobrze że nie kupiłeś Vectry B, tym pojeździsz znacznie dłużej i lepiej :good:

Opublikowano

to nie AHU tylko 1Z

Opublikowano

napewno lepszy wybor niz opel, tylko ja na twoim miejscu pozbylbym sie tego eŁuclub..... :naughty:

Opublikowano

I tego paskudnego pokrowca. :doh1:

Mam nadzieję, że planujesz większe felgi bo do tych piętnastek to czerwone zaciski średnio pasują.

Trochę będziesz miał modów do realizacji :decayed: Na pierwszy ogień wrzuciłbym białe kierunki boczne.

Opublikowano
  • Autor

1Z takie mam znaczenie a czego to nie wiem co to znaczy :no: pokrowiec zostaje poniewaz czesto w brudnych ubraniach musze jechac gdzies wiec szkoda mi siedzenia brudzic fele juz sobie upatrzylem 17 a lampy to calosc chce wymienic :P [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 15:45_________________________________________________aluaudi3.jpg

to sa 16 ale tez sa wypas

alu17audi.jpg

lub te lecz sa drogie strasznie:(

Opublikowano

no to zmiany dobre fajne autko szkoda ze brak klimy

Opublikowano

to zmień w profilu na 1Z

No ja bez klimy nie dał bym rady :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmmm ja nie mam klimy ale za to szyber dach jest :naughty:

Opublikowano

wejdź sobie w swój profil i przy okazji zmień rodzaj napędu, szyber na plus :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tzn jaki mam rodzaj napedu bo ja to sie nie znam :wallbash:

Opublikowano

FWD

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzieki :)

Opublikowano

RWD, to na tył, jak w BMW

FWD to przednie koła ci ciągną

QUATTRO na 4 łapy ci zabiera

nadwozie dobrze wpisałeś :good::decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

QUATTRO to widzialem ale dzieki za znaczenia :)a i mam aluminiowe zawieszenie to dobre jest czy nie bardzo?? :mysli:

Opublikowano

dobrze, bo wygodne

ale niedobrze bo trzeba trochę uważać na nierównej drodze, jedź na stację diagnostyczną i poproś żeby ci sprawdzili przednie zawieszenie na szarpakach i będziesz wiedział które wahacze mają luzy i które wymienić, jeśli jeden ci padł i nie wymienisz to reszta też szybko pójdzie ;(

poszukaj na forum działu z rabatami i promocjami i tam znajdziesz tanio części i oleje :)

dalej masz zły silnik w profilu :tongue4:

Opublikowano

wielowahaczowe są dobre, jak będziesz wymieniał na oryginał to pojeździsz i będziesz zadowolony

Opublikowano
  • Autor

a ile kosztuje sprawdzenie na szarpakach??

dlaczego mam zle dalej 1Z 1.9 i 90 koni [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 16:30_________________________________________________no bo nie dawno kolega mi powiedzial ze sa 100 razy gorsze aluminiowe zawieszenia od stalowych :angry:

Opublikowano

kolega się nie zna bo pewnie jeździ oplem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dokladnie B z silnikiem 2.0 dli chyba i ma 101 koni a jak sie z nim kiedys postawilem to nie mialem co z nim robic:)[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 16:35_________________________________________________albo dtl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.