Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] moja audiolka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no dobrze i to mam pobrac i co dalej??[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 14:24_________________________________________________kurcze tu wszystko jest napisane :) dzieki wielkie :) naprawde stokrotne dzieki [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 14:26_________________________________________________hmmm tylko ze jest to wszystko po angielsku :embarrassed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a wiec dziekuje po raz kolejny i mam pytanko jak sie rozpedzam na 4 i 5 przy 2 tys obrotow turbina buczy a u ojca w pasku 1.9 tdi gwizdze czy jest cos nie tak?? i przy ilu tys najlepiej zmianiac biegi zeby jazda byla ekonomiczna??[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 15:03_________________________________________________ :gwizdanie:

Opublikowano

??

Opublikowano

a nic zwidy mam :decayed:

nie przejmuj się

pozdr

Opublikowano
  • Autor

nie no spoko nowe zdjecie dodalem tylko to moze nie masz zwidów :cool1:

Opublikowano

a to wszystko jasne, bo mi się twój temat wyświetlił w nieprzeczytanych po dodaniu twoich zdjęć :>[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 18:22_________________________________________________in good company :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

heee no własnie :) [br]Dopisany: 17 Maj 2010, 18:34_________________________________________________panowie co powiecie o tych aluskach pasowaly by do mojego autka :blink:

Opublikowano

:gwizdanie:, nie ma foty

Opublikowano

felga fajna, szkoda, ze nie szersza, ale rozstaw Ci nie podpasuje :no:

Opublikowano
  • Autor

czemu roztaw nie bedzie pasowal?? ej to niech mi ktos doradzi jakie fele mam wsadzis do audi zeby wszytko bylo ok

Opublikowano

czemu roztaw nie bedzie pasowal?? ej to niech mi ktos doradzi jakie fele mam wsadzis do audi zeby wszytko bylo ok

Musisz mieć rozstaw 5x112 et35-45

Opublikowano

czemu roztaw nie bedzie pasowal?? ej to niech mi ktos doradzi jakie fele mam wsadzis do audi zeby wszytko bylo ok

My mamy rozstaw 5x112 a te co pokazales to sa 5x100 czyli Audi a3 golf IV itp.

Opublikowano
  • Autor

kurcze panowie szczeze to ja sie nie znam za bardzo na tym widze ze 5 srob to myslalem ze bedzie pasowac a tu lipa

Opublikowano

czemu roztaw nie bedzie pasowal?? ej to niech mi ktos doradzi jakie fele mam wsadzis do audi zeby wszytko bylo ok

Musisz mieć rozstaw 5x112 et35-45

tak jak kolega napisał jak nie beda spełnione te warunki to felga nie podejdzie :cool1:
Opublikowano
  • Autor

w okresie wakacyjnym bede zmienial wlasnie i te mi sie podobaly :wallbash:

Opublikowano

w okresie wakacyjnym bede zmienial wlasnie i te mi sie podobaly :wallbash:

z tego co wiem to juz są wakacje :decayed: upatruj sobie inne ale koniecznie z rozstawem srub 5x112 :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.