Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] moja audiolka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no teraz tylko szukam orginalnych glosnikow na przod do audi

Opublikowano

po co Ci ori? :decayed: ja mam w planach zeby zmienic na Pb albo na ori z B6 byle by mialy 16cm srednice :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ja sie zbytnio nie znam na naglosnieniu a chce zeby bylo ok i pasowalo wszystko :przebiegly:

Opublikowano

zmienilem na ori z b6 :embarrassed: nie na pb :tongue4: tanszy koszt a tez dobrze gra. napewno gorzej niz pb ale lepiej niz ori b5 :)

Opublikowano
  • Autor

aha moze i ja tak zrobie

:chytry:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 17:58_________________________________________________nie wiem czy sie chwalic ale hmmmm zakup nowych oponek fulda polecam dobra firma i oponki

noweeee.jpg

Opublikowano

dekielki pomaluj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak je mam pomalowac?? :naughty:

Opublikowano

jak je mam pomalowac?? :naughty:

na różowo :naughty:
Opublikowano

kuźwa kiedy brachu w końcu się spotkamy na jakimś spociku ? :D rzut beretem do Ciebie mam a ty do mnie i jeszcze na żywca nie sprezentowałeś furki :D:thumbdown:

A oponki git :) fura git. Widzę że i Ciebie też magiczna korbka od szyb męczy.. :D myślałem że w dzisiejszych czasach zostałem sam :D hyhy :hi:

Opublikowano
  • Autor

no ja dzis do plocka smigam 500-348-080 to moj nr to sie odezwij [br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 08:58_________________________________________________

jak je mam pomalowac?? :naughty:

na różowo :naughty:

heee powaznie pytam czym pomalowac sprejem czy czym??

Opublikowano

jak je mam pomalowac?? :naughty:

na różowo :naughty:

heee powaznie pytam czym pomalowac sprejem czy czym??

poważnie to bym wrzucił 17" albo 18" :naughty:

nie wiem czym pomalować....problem ze ściągnięciem tego znaczka bo na klej jest

Opublikowano

brakuje ci jednego najwiekszego modu kolego :cool1: zlikfffiduj fuj fuj ten a4 club z tylnej klapy i z innych miejsc jesli tam jest bo zabijasz tym prawdziwego ducha audi a4 klub :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

juz to robie grzes a4 heee

a alusow nie bede teraz zmienial poniewaz kupilem nowe oponki 15 :disgust:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 16:03_________________________________________________na zyczenie -makaveli- pomalowalem :):przebiegly:

03092010012w.jpg

Opublikowano

lampiony zmieniaj!! :kox:

Opublikowano

Jak tam mistrzu żyjesz :> ? Nick zmieniłeś i nie mogłem Cie odnaleźć :evil:

Opublikowano
  • Autor

no zmienilem a jakos zyje teraz jezdze czesto na plock audiczka

nie mam pieniedzy na lampiony przeguby musze wymienic :hi:

Opublikowano

trzeba bylo tak gumy nie palic :decayed:

Opublikowano

Przeguby i mnie czekają :> :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: No to jak jeździsz na Płock często to weź daj w końcu znać w morde jeżowca

Opublikowano
  • Autor

ja nim delikatnie staram sie jezdzic juz ponad 30tys przejechalem i nie wiem kiedy poprzedny wlasciciel wymienial przeguby

to moj nr 500348080

Opublikowano

też w 99% jeżdże delikatnie ;). Ale coś mi stukać zaczeło i trzeba się tym w końcu zająć, ale kaski nie ma ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.