Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] 20 cali z A6 da radę w A4 B6 Avant ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktoś włożone takie koła do B6 Avant (20 cali od A6) ???

feleus5.th.jpg

Mam możliwość zamienienia się na takie koła (komplet z oponami ,przy nich moje 18 wyglądają jak dojazdówki :polew: ) Mam ori obniżony zawias... Czy lepiej nie mieszać i zostać przy tych od S4 ?? jak uważacie ??

Opublikowano

Auto będzie wyglądało świetnie.

Opublikowano
  • Autor

spedyt to to wiem ale czy nic nie będzie ocierało ??? tam jest opona 235/40/20 albo 235/35/20 już nie pamiętam... Nie chce mi się po prostu ściągać moich a zakładać tamtych...

Opublikowano

Opona ma duży profil, pomijając przekłamanie licznika to lepiej założyć i sprawdzić jak będzie

Opublikowano

A ja myśle że to już lekkie przegięcie :P

Opublikowano
  • Autor

ono nasze polskie drogi prawda... ale patrzyłem na oponę to jest niewiele mniejszy balon niż w mojej... tylko czy ona mi się zmieści i nie będzie szorowała przy skręcie...

Opublikowano
  • Autor

bez kitu będę musiał założyć chociaż 2 sztuki żeby się przekonać...

Opublikowano

przy skręcie będzie ocierać na 100% i to mocno

Opublikowano

Moim zdaniem przegiecie i bedzie zle wygladac.

Tutaj masz 18stki: http://moto.allegro.pl/item210197038_audi_a4_avant_3_0_v6_s_line_quattro_szwajcaria_.html

..a co dopiero mowic jak beda wygladaly 20 :gwizdanie:

Ale kolega alvaroalvaro78 ma już u siebie 18" cali więc nie rozumiem, prubuj zakładać, jak sie zdecydujesz będziesz nowym Guru felgowym :audi: :th:

A i koniecznie zrób foty przy przymiarce

Opublikowano
  • Autor

foty będą na bank ! :>

Opublikowano
Ale kolega alvaroalvaro78 ma już u siebie 18" cali więc nie rozumiem

Ma 18", ale od S4. Pokazalem jak wyglada 18 cali od sline'a, ktore w/g mnie jest wystarczajace.

Opublikowano
  • Autor

Dziewczyny nie kłócić mi się tu !! :polew:

Opublikowano

Wtedy to juz bedzie mega KOX :dance:

Opublikowano

co ty masz za pomysły?? :wallbash: ja chce te kupić do siebie ale 18",

jak teraz jeździsz na swojej drodze 30km/h to będziesz musiał jechać 10km/h :D było by kozacko ale.... nie na polskie drogi....

Opublikowano
  • Autor

Kuzyn weź nie pitol... :polew: ale za to jak wpadam na główną to już nie jadę 30... i nawet nie jadę 130... :evil:

Opublikowano

wsumie jak jedziesz do elbląga to droga dobra,do gd jest straszna,chyba że jedziesz inną drogą jak przez tczew :D mam gdzieś fotkę jak wygląda passat b6 na 19 feldze od s-line.a tak wogóle z jakiej paki od s-line jak rs4 ma tą felge tyle że 18??

Opublikowano
  • Autor

jak wygląda B6 Passat na 19 to ja wiem bo mój Koleszka miał na 19 feldze ale na takiej :

213537260jd5.th.jpg

jak masz fotkę na takiej jak ja chcę się zamienić to wrzuć...

a te felgi (20'') są z A6 czy z S6 już nie pamiętam...

do GD latam przez Nowy Dwór Gd... no chyba że lecę na SPOTA do Gdyni to już przez Tczew i na obwodnicę się wbijam...

OT:

Małolaty kiedy skrzynie będzie Ready ?? bo bym przewiózł chętnie d*pę waszym gnojowozem... :polew:

Opublikowano

byłeś u małego?? mówił że tobie da znać,chyba będe musiał do niego dziś przedzwonić...

http://www.clubb5.com/month/0703/index.shtml tu masz na 19 a jak na 20 bvędzie wyglądało to już nie wiem:P tłumiki masz zajebi*** :)

Opublikowano
  • Autor

nie wygląda głupio... ale bez kitu będę musiał założyć żeby się przekonać i wtedy trzasnę fotki...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.