Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Bierze olej


irlandczyk007

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzis u mechanika.Nieznalazł zadnych wycieków.Zalał mi silnik doktorem(preparatem do uszczelniania)Zobaczymy czy teraz sie polepszy.

Byłem dzis u mechanika.Nieznalazł zadnych wycieków.Zalał mi silnik doktorem(preparatem do uszczelniania)Zobaczymy czy teraz sie polepszy.

jeszcze powiedz ze u tego co ci sprzedal ten samochod?

Nie. Bylem u innego mechanika.Zaraz bede jechac jeszcze do innego.Podejrzenie padło na uszczelniacz albo pompowtryski.Zauwazylem dzis ze to moga byc pompowtryski bo cos na niskich obrotach stuka(podobnie jak wgolfie 1.416v tgz szklanki)Caly czas wasze opinie mile widziane.Nie dajmy sie naciagac mechnaikom na zbedne koszty/.

Oddałem do mechanika od którego kupiłem auto.

No to sie zdecyduj bo mylisz sie w zeznaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najlepszym przypadku uszczelka pod głowicą ...

Przy okazji proponuje wymienić uszczelniacze zaworowe i przyjrzeć się pierścieniom :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast sie denerwowac napisz co to mph1

ja sie wcale nie denerwuje tylko sciemniasz na maxa tylko nie wiem po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku auto jest u goscia mechanika od którego kupiłem auto.Mam nadzieje ze uda mu sie naprawić to co sie zepsuło.Jest kilka rzeczy które nie były ok.

1.Bierze olej około 2 kreski na bagnecie na 200km

2.Bierze wode w chłodnicy około połowe zbiornika na 200km

3.Pokazuje sie podczas spokojnej jazdy na wskażnik mph 1(niewiem co to jest prosiłem was o to)

4.Podczas tankwania małej ilosci benzyny(10litrów) wskażnik oraz info na komputerze niezauważaja wlanego paliwa)

Proze po raz kolejny was gdyż mechanik dopiero weżmie sie za robote może jutro o ekspertyze co moze być z tymi 4 rzeczami

Uprzejmnie dziekuje i informacja dla niektórych -TO DZIEJE SIE NAPRAWDE

[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 18:35_________________________________________________Panowie powiedzcie mi co oznaczja te usterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te usterki oznaczają, że zostałeś nacięty przez sprzedającego kupując samochód z zarżnięty silnik.

Dokładnie :good:

A teraz na dodatek gościu skasuje jeszcze raz za naprawę :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu ma to zrobic za darmo.Chodzi mi tylko o to ażebym wiedział co to może byc.Niechce żeby mnie oszukał ze wymienił cos innego.

Co może byc przyczyną brania wody z chłodnicy?Może branie oleju i branie wody to osobne usterki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane zostało, że na przykład może trzeba wymienić uszczelkę pod głowicą, ale nie wierzę w to, że mechanik (nawet za granicą - mniemam po Twojej metryczce i głosów na filmie) wykona tą naprawę za darmo - trochę trzeba się namęczyć aby to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe gdzie jest napisane.Szkoda że jak sie nieznasz to sie odzywasz.Niektórzy maja problem a forum jest do tego zeby z niego wyjść obronną ręką.

Gościu coś taki nerwowy ? :disgust:

Masz wszystko na temat już napisane wystarczy przeczytać ...

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mi sprzedał grata to niech go teraz naprawia.Sam stwierdził ze najprawdopodobniej problem jest uszczelniacza.Stwierdził ze jeśli była by to uszczelka byłby majonez na korku i daleko bym nieujechał.Niepowiedział co może byc wina brania wody z chłodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Branie płynu chłodniczego może być związany z padniętą uszczelką pod głowicą. Jak pracuje silnik? Czy pracuje jak w silnik rzędowy - basowe brzmienie jak w silnikach samolotów tłokowych (no nie wiem do czego ten dźwięk przyrównać)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...