Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Bierze olej


irlandczyk007

Rekomendowane odpowiedzi

to by wskazywalo na uszczelke pod glowica[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 15:52_________________________________________________smierdzi plyn smierdzi olejem? zobacz czy korek nie jest tlusty od oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym to kolega będzie miał problem bo jak pisał na początku w ciągu kilku dni oleju ubyło na bagnecie o połowę - więc stwierdzenie, że "przybyło" płynu chłodniczego w misce olejowej może być trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik super robota. Wg mnie, jesli silnik pryska od przodu (w strone chlodnicy) moze to byc uszczelniacz walu korbowego (ponoc w B6 sa z niezbyt trwalej gumy

(tyle, ze przedni latwiej wymienic).

Ale niech madre glowy cos poradza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzis u mechanika.Nieznalazł zadnych wycieków.Zalał mi silnik doktorem(preparatem do uszczelniania)Zobaczymy czy teraz sie polepszy.

jeszcze powiedz ze u tego co ci sprzedal ten samochod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Bylem u innego mechanika.Zaraz bede jechac jeszcze do innego.Podejrzenie padło na uszczelniacz albo pompowtryski.Zauwazylem dzis ze to moga byc pompowtryski bo cos na niskich obrotach stuka(podobnie jak wgolfie 1.416v tgz szklanki)Caly czas wasze opinie mile widziane.Nie dajmy sie naciagac mechnaikom na zbedne koszty/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie pompowtryski??Masz benzyne 1.6 :doh1:!!!!Zmien sobie tez w profil

Pozdrowka :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo pewnie o popychacze/szklanki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak popychacze.Niewazne.Kolejny mechanik stwierdzsil ze sa to na 90prc uszczelinacze.Stwierdzil to na zasadzie tego ze otworzyl korek oleju ktory wedlug jego oceny dmucha natomiast w tym samym momencie otworzyl bagnet i tam nie dmucha.Dlatego diagnoza padal na uszczeliacze.(odbylo sie to na zapalonym silniku)

Co o tym sadzicie?[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 18:03_________________________________________________Kolejny problem z silnikiem.Ubywa zarówno oleju jak i ubywa wody w chlodnicy.Powiedzcie co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzis u mechanika.Nieznalazł zadnych wycieków.Zalał mi silnik doktorem(preparatem do uszczelniania)Zobaczymy czy teraz sie polepszy.

:polew:

Dobry mechanik :good:

Uszczelka pod głowicą, pęknięta głowica ... ew. zapieczone pierścionki po LL-Service :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto juz u mechanika.Podczas jazdy co chwilke wyskakiwał bład mph 1.Podczas 200km drogi wzieło 2 kreski oleju oraz polowe wody w chłodnicy.

jak mozesz oddac samochod z ktorego cieknie z kazdej strony do mechanika ktory zalewa silnik doktorem :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...