Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Dodatkowe ogrzewanie elektryczne VALEO


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Czy slyszal ktos z was o czyms takim? Znalazlem tu cos takiego na EBAYu i zastanawiam sie ile trzeba zainwestowac zeby takie cos zalozyc i czy jest to skomplikowane? W skrocie chodzi tu o dodatkowe ogrzewanie elektryczne wnetrza gdy pojazd jest zimny. Silnika ,zdaje sie, to nie grzeje.

Tu jest to ogloszenie:

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-A6-8E-4F-Valeo-el-Zusatzheizung-Warmetauscher-/220595906872?cmd=ViewItem&pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item335c8a6938

...wie ktos cos wiecej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma takie dogrzewanie wnętrza oryginalne zanim silnik sie zagrzeje w fabii I zamontowane jest to gdzieś przy nagrzewnicy, może lepiej się zainteresować webasto? jest opis na forum jak dołożyć, będzie i ciepło w kabinie i silnik nie będzie miał zimnych startów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wie ktos cos wiecej na ten temat?

Ktoś już kiedyś pisał na tym forum o takiej nagrzewnicy. Jesteś pewien, że w Twoim samochodzie jej nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wie ktos cos wiecej na ten temat?

Ktoś już kiedyś pisał na tym forum o takiej nagrzewnicy. Jesteś pewien, że w Twoim samochodzie jej nie ma?

Wiem na pewno ze takiej opcji nie wybieralem, ale nie wiem czy bylo to w opcjach, czy standard w pewnych modelach.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t114274.0.html;highlight=nagrzewnica+elektryczna DaRo4422 opisuje w jaki sposób sprawdzić, czy mamy taką nagrzewnicę. Mnie samemu nie chciało się sprawdzać, ale w zimie gdy klimatyzację mam włączoną w trybie AUTO to bardzo szybko po uruchomieniu silnika ciepłe powietrze leci na przednią szybę i czuć lekki zapach rozgrzewającej się spirali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...