Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 1999r] Navi Plus - po raz kolejny...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem, że temat wałkowany milion razy (nawet w dziale Warsztat tyle ze do B6) ale przymierzam się do montowania navi i pozostało mi kilka wątpliwości. Wiem, że jest sporo ludzi co przerabiali, nawet sami więc mam w związku z tym kilka pytań.

Mam u siebie konsole standardową z radyjkiem i na dole panel klimatronika. Mam zamiar wstawic w to miejsce Navi Plusa. I teraz moje pytanie czy muszę w mojej B5 wymieniac całą konsole środkową włącznie z tymi plastikowymi elementami na tą przystosowaną do navi (np http://www.allegro.pl/item211437459_konsola_audi_a4_99_rs_pod_nawigacje_komplet_.html) czy wystarczy wymienic stelaż wewnętrzny i jakoś panel klimatyzacji ładnie obniżyc (czytałem ze ktos się w to bawił). Właśnie nie jestem pewny czy w tej konsoli pod navi popielniczka nie idzie trochę niżej. ?? :rolleyes:.

Generalnie to chodzi mi o tą konsole środkową, i ten panel klimatyzacji...

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak kto lubi,np lubisz miec płytki w łazience krzywo ułozone ciete i sztukowane czy wolisz, elegancko i równo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ctv o co ci chodzi? Kolega dobrze kombinuje, podał link do kompletnej konsoli wiec pozostanie dokupienie samej nawi ale tu nie powiem czy będize ona w 100% pasowała, jeśli nawet nie to delikatna kosmetyka nie będzie zauważalna a funkcjonalność użadzonka bije wszystko, wiec naprawdę warto montować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak kombinuje jak to zrobic, żeby było w miare możliwości tanio a dobrze. Ale z tym pierwszym to mi za dobrze nie wychodzi :) Cena takiego zestawu konsoli z navi to kolo 2000 zł :kwasny:

Choc generalnie to może wystarczyło by jak bym kupił sam stelaż do tej konsoli (ten wewnętrzny - metalowy) do tego panel klimy ten do konsoli pod navi. Ale się zastanawiam czy to wystarczy bo nie wiem czy w tej konsoli z aukcji popielniczka nie jest ciut niżej niż w tej mojej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...