Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
kubły??

:decayed::decayed:

ale nie dasz rady wstawić przednich foteli od RS4 :P (nie to że podpuszczam)

Fajny projekt

:wink: podziekowal:hi:
nie no na pewno nie da rady :D
to przyjedz na montaz to damy rade
Opublikowano

No to jak kubły to spoko, fajne

Opublikowano

jak nie kubły to też spoko,fajne są nawet zwykłe od rsa :wink:

Opublikowano

no ale zwykłe to recaro z wybitym logo rs4 więc jakiś tam mega szał nie jest :wink: co nie zmienia faktu że recaro to jest to co lubie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kubly Marcinie to koszta kolo 1500 funtow

wiec troche za duzo jak na moja kieszen :wink:

Opublikowano
no ale zwykłe to recaro z wybitym logo rs4 więc jakiś tam mega szał nie jest :wink: co nie zmienia faktu że recaro to jest to co lubie :decayed:

recaro z rs4 maja inna skórę :wink:

Opublikowano
  • Autor

czarny metalizowany tak jakos to nazywaja:wink:

Tak czy inaczej geba bedzie mi sie cieszyc jutro:decayed:

Opublikowano

zazdroszczę :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Przecie ty tez masz recaro :decayed:

I szyber o ile pamietam to ja Tobie moge zazdroscic

Opublikowano

a boczka do tych siedzeń gościu nie miał?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Typ zmienia fotele na kubly wiec odpada, juz pytalem

dorwalem zas na ebayu co ma ale wola 150 funtow wiec odpada:decayed:

Opublikowano
Przecie ty tez masz recaro :decayed:

I szyber o ile pamietam to ja Tobie moge zazdroscic

no szyber to mam :decayed: marzy mi się białe recaro z rs4 takie jak siemian ma, ale to nie do osiągnięcia raczej dla mnie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze musze wiazki teraz na szybko zmontowac od kogos do foteli i nie tylko bo kolejne gadzety czekaja w domu

y6xk.jpg

Opublikowano

no suuuper...

a tak abstrahując... to ile masz kierowców do tego Twojego BEXa? :grin:

Opublikowano
  • Autor

tylko moja pani nim sie przemieszcza :wink:

po stolki jade vanem bo jeszcze mam inne rzeczy do zabrania od ziomka z manchesteru

Opublikowano

czyli za trzydzieści parę dni będzie dwóch kierowców... to memory(5) jak najbardziej się przyda :wink:

Opublikowano
  • Autor

dokladnie :banan:

tylko trzeba do kupy to wszystko poskladac :doh:

Opublikowano
ale nie dasz rady wstawić przednich foteli od RS4 :P (nie to że podpuszczam)

Fajny projekt

:wink: podziekowal:hi:
nie no na pewno nie da rady :D
to przyjedz na montaz to damy rade

Szkoda że nie napisałem tego wcześniej. Chodziło mi oczywiście o fotele od RS4 ... B7 ! :decayed:

picture.php?albumid=161445&pictureid=222275

Opublikowano
  • Autor

No tak jak pisalem 1500 funta nie dam za stolki na przod bo to ogromna kasa

te 2 tez sa piekne i w zupelnosci wystarcza :kox:

btw

moje s-line na sprzedaz :) + boczki tyl korba pakiet swiatlo

Opublikowano
No tak jak pisalem 1500 funta nie dam za stolki na przod bo to ogromna kasa

te 2 tez sa piekne i w zupelnosci wystarcza :kox:

btw

moje s-line na sprzedaz :) + boczki tyl korba pakiet swiatlo

1500 GBP to i tak mało. Na allegro komplet przód, tył + boczki kosztował ostatnio 15 tys PLN...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.