Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
do mega koxu brakuje jeszcze kiery - wiadomo jakiej ;)

:hi:

bedzie :kox: tts pikowana

Będziesz Pan zadowolony. :decayed: Ja mam u siebie i nie było żadnych problemów z przyzyczajeniem się do ściętego dołu. :cool:

BTW Dekory mailna! :naughty:

Opublikowano
  • Autor
co ja tu będę dużo pisał :kox: ale kurcze jakoś dalej mnie to nie przekonało na zmiane na ten komplecik RS4 :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

do mega koxu brakuje jeszcze kiery - wiadomo jakiej ;)

:hi:

bedzie :kox: tts pikowana

:naughty:

moze chcesz te s4 moje :decayed::naughty:

do mega koxu brakuje jeszcze kiery - wiadomo jakiej ;)

:hi:

bedzie :kox: tts pikowana

Będziesz Pan zadowolony. :decayed: Ja mam u siebie i nie było żadnych problemów z przyzyczajeniem się do ściętego dołu. :cool:

BTW Dekory mailna! :naughty:

nie bedzie sie czym martwic bo napewno by mi sie spodobala :kox:

dzieki :wink:

Opublikowano

a to Ty dawales te zdjecie z porownaniem carbona z s4 i rs4??

Opublikowano
  • Autor

tak Bartku ja :wink:

Opublikowano

i gdzie ono??

Opublikowano
  • Autor

mowisz o tym zdjeciu rozumiem

jVsP6Ib.jpg

Opublikowano

nie, nie o to,

bylo gdzies zdjecie 2 listew obok siebie z bliska...

ale te w dobrej jakosci wiec tez moze byc :wink:

Opublikowano
  • Autor
nie, nie o to,

bylo gdzies zdjecie 2 listew obok siebie z bliska...

ale te w dobrej jakosci wiec tez moze byc :wink:

teraz kojaze

tylko tamta listwe to mailem 1 sztuke bo przyszla z boczkiem rs4 i tak walnalem foto dla porownania, ale najlepiej to widac przy swietle dziennym

Opublikowano

no bo Ci powiem, ze mam te zwykle listwy czarne i przydaloby sie zmienic...

szukam piano ale ciezko ze znalezieniem, i moze w carbon pojde :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

kolejeny element do webasto

nowka sztuka z ASO zbiorniczek pod spryski i webasto z mocowaniem na 2 pompki

hgInrmt.jpg

oraz dywaniki za cale 4.21 funta :grin:

QWoKY1B.jpg

Opublikowano

Za dywaniki przeplaciles:polew:

Opublikowano
  • Autor
Za dywaniki przeplaciles:polew:

tez mi sie tak wydawalo ale mowie raz sie zyje :grin:

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 02:05 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 13:20 ----------

nawet po kilka brwarkach jeszcze lutowac moge:banan::banan:

wiazka do panelu menu zrobiona

gGkgIe5.jpg

3jOy3lC.jpg

wasze zdrowie panowie i panie :drunk::drunk::drinks:

Opublikowano

Nieźle :kox:

Opublikowano
  • Autor

:kwasny: i jednak dalej cos nie teges z autkiem

rzegotanie sie uspokoilo 3 dni temu a przed chwila kontrolka emisji spalin sie zalaczyla, jutro z ranca vcds i zobaczymy co w trawie piszczy :kwasny:

Opublikowano

Oby nic poważnego :(:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieje :kwasny:

co do wydechu to chyba plecionka ale ten blad dzis :co:

---------- Post dopisany 19-03-2014 at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 00:09 ----------

auto wentylacja ogarnieta:wink: na dniach wpadnie rowniez kontrola cisnienia, czujniki juz na kolach tylko kabelki ogarnac

PpMOQHD.jpg

RXHGkHg.jpg

a tu dodatkowe gadzety do webasto....ceny z aso powalaja:kwasny:

UWqQDvM.jpg

Opublikowano

ładnie jedziesz z koxem:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Poczekaj do jutra :naughty:

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

taka sytuacja dzisiaj :decayed:

GxLJYte.jpg

H8DvzCR.jpg

68K9pBo.jpg

Opublikowano

Następny :kox:

Piękna jest Endriu.

Opublikowano
  • Autor
Następny :kox:

Piękna jest Endriu.

dzieki :decayed:

wszyscy wiemy ze to uzaleznienie i ciezko sie z tego wyleczyc :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.