Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ah to chyab ze tak, a co masz juz cos lepszego upatrzone???

& A4 B5 2000r. AHH+ :cool1:

Opublikowano

ah to chyab ze tak, a co masz juz cos lepszego upatrzone???

& A4 B5 2000r. AHH+ :cool1:

masz czy zamierzasz kupic???

Opublikowano
  • Autor

ah to chyab ze tak, a co masz juz cos lepszego upatrzone???

& A4 B5 2000r. AHH+ :cool1:

masz czy zamierzasz kupic???

jest juz, narazie gażdzety sie do niego zbierają :wink4:

zrobiłem w weekend małą sesje :gwizdanie:

podoba sie ? :gwizdanie:

Opublikowano

No no, niezła sesyjka :th: widzę że nowy aparacik daje radę :wink4:

Opublikowano

Ładnie obrobione foty :th: Marnujesz sie chlopie na WSZiB :decayed:

Opublikowano

Dopiero klase pokaże co potrafi jak kalendarz zrobi :naughty:

Opublikowano

Piękne zdjęcia :kox: :kox:

Opublikowano

Jesli foty sa czyste to okej, a jesli to photoshop, to zadna filozofia :)

Opublikowano
  • Autor

proste że "czyste" :cool1:

ja sie nie bawie w żadne oszustwa w photoshopie :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

piękne foty :notworthy:

Opublikowano

No no, niezła sesyjka :th: widzę że nowy aparacik daje radę :wink4:

Piękne bo Sokół wiedział jaki miał aparat kupić i gdzie :naughty: :th:

Opublikowano

No no, niezła sesyjka :th: widzę że nowy aparacik daje radę :wink4:

Piękne bo Sokół wiedział jaki miał aparat kupić i gdzie :naughty: :th:

To teraz już wiem do kogo mam się usmiechać jakby co :decayed:

Opublikowano

Jesli foty sa czyste to okej, a jesli to photoshop, to zadna filozofia :)

jak dla kogo :mysli:

i tak pełen podziwu :notworthy:

Opublikowano

Jesli foty sa czyste to okej, a jesli to photoshop, to zadna filozofia :)

jak dla kogo :mysli:

i tak pełen podziwu :notworthy:

dokladnie, obrobic ladnie fotki w Photoshopie tez trzeba umiec, wielki szacunek dla Ciebie Kamil :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie

ogarne jeszcze temat HDRów to powinno byc jeszcze lepiej :)[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 17:55 _________________________________________________zeby było coś jaśniej :wink4:

http://en.wikipedia.org/wiki/High_dynamic_range_imaging[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 17:56 _________________________________________________jeszcze kilka fotek z d.py :decayed:

a4ge1.jpg

14dnd7.jpg

1233rp0.jpg[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2008, 00:13 _________________________________________________mała zmiana we wnętrzu:

21212ub9.jpg

i jeszcze jedna fotka :

dsc0121ta5.jpg

i na tym zakonczymy juz wszelakie modyfikacje,a zajmiemy sie czymś innym :evil:

Opublikowano

fajnie się prezentuje ten czerwony wariat :evil:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 00:24 _________________________________________________czy ty aby nie fotgrafowałeś mojego autka, kiera ta sama, radio alpina :gwizdanie: podejrzana sprawa... :cool1:

Opublikowano

Auto wystawione na sprzedaz (i chyba juz wstepnie sprzedane), wiec zamykamy :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.