Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolor chyba troszke wyblakły ale troszke specyfików i zabiegów i bedzie :th:

Jak masz wsadzać Depo to juz zakup sobie ringi Sonary :gwizdanie:

Troszke mało rumaków pod maską ale dla chcącego .. :afro:

:a4fan:

Opublikowano

Jak masz wsadzać Depo to juz zakup sobie ringi Sonary :gwizdanie:

Wkladaj dzielone DEPO a nie jakies sonary.. :rolleyes:

Opublikowano

Wkladaj dzielone DEPO a nie jakies sonary..

jak juz cos wkładać to lepiej cos zespolonego ;) a nie wydaje mi sie zeby Depo wygladały i swieciły bardziej efektownie niz Sonary :decayed:

Opublikowano

Zalezy co kto lubi.. Ja mam i nie narzekam. Poza tym Audi to Audi a nie BMW zeby miali ringi.. :D

Opublikowano

Dokładnie kazdy chwali swoje :)

Ringi delikatne , nie oczojebne nie walace po gałach i wygladają ładnie ;):D

Opublikowano
  • Autor

Kolor chyba troszke wyblakły ale troszke specyfików i zabiegów i bedzie :th:

no musze nad nim popracować, pare godzin pracy ręcznej i bedzie git :th:

Troszke mało rumaków pod maską ale dla chcącego .. :afro:

:a4fan:

... nic trudnego, wiadomo, zresztą plan już jest :dance:

co do lamp to w tym tygodniu mysle że kupie te zespolone Depo, jest w krakowie chłop co je ma w dobrej cenie, jak bedą kiepskiej jakosci to przynajmniej bede miał blisko zeby chłopa :bicz: :>

pozdro

Opublikowano
:audi::thumbup: pare przeróbek i będzie super A4
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

zdjecie przeniosłem na 1 str

pozdro

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj odebrełem gwinta takze w przyszłym tygodniu a4 pojdzie w dół, narazie zrobilem sobie male vt :

gitqa7.th.jpg

wymieniłem też kierunki boczne na biale i wklady lusterek na asferyczne :th:

Opublikowano

jak wymienisz lampki to wrzuć zdjęcia :thumbup:

Opublikowano

powiem ci ze mojej nie obnizalem i mam felgi 16 wyglada za***iście

pozdro

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

powiem ci ze mojej nie obnizalem i mam felgi 16 wyglada za***iście

pozdro

to moze juz ktos ci ją obniżył

moja jest strasznie wysoko, jakby miała jakies podwyższone zawieszenie :tongue4:[br]Dopisany: 24 Październik 2007, 23:36 _________________________________________________nowe fotki na 1 stronie

Opublikowano

sokolnh mam wrazenie ze Ty jeszcze zarobisz na tych lampach.. :thumbup: tylko tak dalej.

Myslisz juz cos nad tylnymi lampkami..? :decayed:

Szkoda ze dopiero teraz mowisz o tych felach bo Keżor mial takie do sprzedania.. :)

Opublikowano
  • Autor

sokolnh mam wrazenie ze Ty jeszcze zarobisz na tych lampach.. :thumbup: tylko tak dalej.

Myslisz juz cos nad tylnymi lampkami..? :decayed:

Szkoda ze dopiero teraz mowisz o tych felach bo Keżor mial takie do sprzedania.. :)

przednich lamp nie sprzedaje, nie opłaca mi sie ;) wsadzam do audicy i montuje HIDa

tylnych lamp nie wymieniam, sa na tyle ładne, że nie ma sensu wydawać kasy na inne

Keżor miał troche inny wzór felg

Opublikowano

Bardzo ładna A4... Miałem okazje widzieć na żywo...

Planowane zmiany napewno jeszcze dodadzą jej uroku... :thumbup:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

to moze cos napisze, co sie zmieniło ostatnio : :)

- zmieniłem pompe od 110 KM

- zmieniłem wtryski od 110 KM

- założyłem wkońcu soczewki Valeo

- dorezałem do nich HIDa 6000k

w bagażniku czekają na montaż spreżynki ori - 20 mm

i czekam aż ktoś kupi odemnie moje 16" AZEVy zebym mógł już sobie kupić felgi od S-ki :gwizdanie: :decayed:

pozdro

Opublikowano

wszyscy pisali o minusach 1z to 2 małe plusy: silnik nie ma dwumasa i w turbinie nigdy nie zatrzesz kierownic :>

:a4fan:

Opublikowano
  • Autor

wszyscy pisali o minusach 1z to 2 małe plusy: silnik nie ma dwumasa i w turbinie nigdy nie zatrzesz kierownic :>

:a4fan:

yhy, dzieki ze nam powiedziałes :th:

:decayed:

Opublikowano

to moze cos napisze, co sie zmieniło ostatnio : :)

- zmieniłem pompe od 110 KM

- zmieniłem wtryski od 110 KM

- założyłem wkońcu soczewki Valeo

- dorezałem do nich HIDa 6000k

w bagażniku czekają na montaż spreżynki ori - 20 mm

i czekam aż ktoś kupi odemnie moje 16" AZEVy zebym mógł już sobie kupić felgi od S-ki :gwizdanie: :decayed:

pozdro

Sokolnh, i jak teraz wrażenia z jazdy??? Czuć róznicę na nowej pompie i nowych wtryskach?? Gdzie robiłeś wymianę?? Sam, czy w warsztacie? Wtryski wymieniłeś same końcówki??

Opublikowano
  • Autor

Sokolnh, i jak teraz wrażenia z jazdy??? Czuć róznicę na nowej pompie i nowych wtryskach?? Gdzie robiłeś wymianę?? Sam, czy w warsztacie? Wtryski wymieniłeś same końcówki??

dużo lepiej sie jezdzi, czuc róznice, szybciej przyśpiesza i ma lepszą elastyczność, dawke paliwa musze sobie jeszcze ustawic na wiekszą bo narazie jest za mała i powinno byc jeszcze lepiej :naughty:

Sam sobie zmieniłem pompe, wtryski mam całe, nie same końcówki bo musiałem i tak sterującego miec nowego ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.