Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Poduszki silnika krótko wytrzymują


rados_90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :)

Chciałem się dowiedzieć czy w audi a4 1.6 problem lewej poduszki silnika nie jest wadą fabryczną?? Pękają one stosunkowo często. Ostatnio kupiłem poduszke swaga i wytrzymała z 2 miesiące może. Oglądałem dzisiaj poduszki pod silnik lemfordera i febi. Obie kosztują ponad 300zł, ale nie wiem czy wydawac tyle kasy jeśli mają mi wytrzymywać tak krótko.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

Chciałem się dowiedzieć czy w audi a4 1.6 problem lewej poduszki silnika nie jest wadą fabryczną?? Pękają one stosunkowo często. Ostatnio kupiłem poduszke swaga i wytrzymała z 2 miesiące może. Oglądałem dzisiaj poduszki pod silnik lemfordera i febi. Obie kosztują ponad 300zł, ale nie wiem czy wydawac tyle kasy jeśli mają mi wytrzymywać tak krótko.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

niestety jak chcesz miec cos trwałego to trzeba wydac wiecej kasy :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki swaga kosztują po 230zł takze tez nie jest tania

[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 09:18_________________________________________________A czy są jakieś wzmacniane poduszki?? Bo kiedyś mi sie to o ucho obiło lecz nigdzie ich jak dotąd nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagadaj do tom77 w dziale rabaty i promocje ma dobre ceny na lemka poduchy,i ma pewny towar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumple jeżdżąc rajdowym Fiatami Seicento mówią, że seryjna poduszka pod skrzynią i silnikiem wytrzymuje kilka treningów i rajdów dlatego całe poduszki wypychają klejem do szyb. Pewnie ktoś za raz powie że to profanacja itp. ale jak na razie to się spisuje mając sportowe zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...