Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarny karavan;) edit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wreszcze znalazlem nastepce B5 czyli B6:) Moze nie jest to nic wyrozniajacego sie od innych ale pochwalic sie mozna;)

W skrócie:

rok 11.2002

silnik 1.9 130km

przebieg oryg. obecnie 180tkm

kolor czarny(chyba metalik jakis kolorowy?)

Wyposazenie:

standardowe plus troche oswietlenia tj. swiecace pokretla kratek powietrza, podswietlany podlokietnik, światla czerwone ostrzegające

tempomat

siedzenia grzane plus pompowane oparcia

czujniki parkowania tyl

nagłośnienie Audi 9 głośników + woofer i wzmacniacz

relingi chrom

felgi ori 15''

To chyba byloby na tyle z wyposazenia.

Modyfikacje na pewno sie pojawia, narazie poszukuje felunku, potem zderzak s-line, listwy, malowanko itd :)

Zdjecia pogladowe swiezo po umyciu, w przyszlosci pojade w plener na sesje;)

Oczywiscie prosze o wszelkie propozycje co do zmian.

Przerwsze foty zaraz po zarejestrowaniu;

uVsxJ.jpg uWBSS.jpg

I Mod - Pakiet chrom

II Mod -Rameczki klubowe

III Mod -Zawieszka S-line

IV Mod -Radyjko Concert III

V Mod -Skora kubelki

VI Mod -Listwy s-line, teraz S4:)

VII Mod -Galka s-line

VIII Mod -Podswietlany uchwyt na kubek chrom

IX Mod -Podswietlana szufladka chrom

X Mod -Listwy i zderzak w kolor

XI Mod -Program-wykonane-169KM:)

X Mod -Kola na wiosne-moze sie uda

iyImS.jpg xphC9.jpg Kddn9.jpg

KdEOJ.jpg xqtrr.jpg xqIpi.jpg

12.09.2010

Cos nowego doszlo wiec trzeba sie pochwalic i pokazac;) mala rzecz a odrazu ladniej:)

HWzH9.jpgHXS_S.jpgI1UN0.jpg

image.jpg image.jpgimage.jpg

image.jpgimage.jpgimage.jpg

image.jpgwykres1.jpg

image.jpg

Opublikowano

ladna :good:

Opublikowano

:hi:

obowiazkowo czarne szybki do avanta w tym kolorze to masakra wyglad,

autko ladne ale z czasem zakladam ze bedzienie nie do poznania :kox:

Opublikowano

ja bym wywalił te chromy wkoło szyb :tongue4::polew:

jak większa felga to nie zapomnij o glebie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mialem ladne czarne listwy ale ktos mi podmienil :tongue4::wink4:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Gdzie foty skóry? :decayed:

Opublikowano

ładna " N I U N I A " .

:hi: :hi: :hi:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wreszcie sie zebralem i zrobilem kilka fotek nowych modow:)

Opublikowano

trochę się zmieniła odkąd ją widziałem :wink4: ale na duży +

Opublikowano

mody ok ale gdzie jakies koło :kox: bo na tej 15 to mozna sie w zime turlac

Opublikowano
  • Autor

trochę się zmieniła odkąd ją widziałem :wink4: ale na duży +

no powoli sie upieksza co sie da i jak sie da :) [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:48_________________________________________________

mody ok ale gdzie jakies koło :kox: bo na tej 15 to mozna sie w zime turlac

no wlasnie jest zima :tongue4: na wiosne jakiegos buta nowego sie zakupi:)

Opublikowano

bez 19ki nie podchodź :naughty::kox::evil:

Opublikowano

od 18 w zwyz :tongue4:

19 jest dla tych co maja jeszcze wszystkie seryjne zeby :hi:

Opublikowano
  • Autor

minimum 18' ale oczywiscie 18' max :tongue4: Wuju z Toba jechalem na Twoich 19'? to mnie wystarczy;)mam slaby krzyz;)

Opublikowano
mam slaby krzyz;)

w zakupach mango cos wybierz i nie bedzie Cie nic bolało :kox:

Opublikowano
mam slaby krzyz;)

w zakupach mango cos wybierz i nie bedzie Cie nic bolało :kox:

:polew:

kolejny czarny Avant :gwizdanie: ja nie wiem co wy ludzie widzicie w kombi ? :mysli: sedan ma bardziej sportowa linie :cool1:

mody na + szczegolnie listwy s4 :naughty:

Opublikowano
  • Autor
mam slaby krzyz;)

w zakupach mango cos wybierz i nie bedzie Cie nic bolało :kox:

:polew:

kolejny czarny Avant :gwizdanie: ja nie wiem co wy ludzie widzicie w kombi ? :mysli: sedan ma bardziej sportowa linie :cool1:

mody na + szczegolnie listwy s4 :naughty:

bo w sedanie np wanny narożnej nie przewieziesz :tongue4::polew:

Opublikowano

minimum 18' ale oczywiscie 18' max :tongue4: Wuju z Toba jechalem na Twoich 19'? to mnie wystarczy;)mam slaby krzyz;)

to z radości przełożenia chromów :naughty: a nie od 19ek :cool1: przewiózł bym cie e30 to by ci dyski wyleciały :kox:

czujesz że jedziesz :evil::polew:

Opublikowano
  • Autor
to z radości przełożenia chromów :naughty: a nie od 19ek :cool1: przewiózł bym cie e30 to by ci dyski wyleciały :kox:

czujesz że jedziesz :evil::polew:

to kiedy Wuju przyjedziesz na radomskie dziury? :wink4:moze na automobilklubie sie poslizgamy :cool1:

Opublikowano

na wiosnę, e30 zimuje :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.