Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Niewiadoma wtyczka/kabel


bali_82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W związku, że bawiłem się w odgrzybiane instalacji klimatyzacyjnej musiałem zdemontować schowek w nogach pasażera. Po odkręceniu go, prosto w moje ręce wypadł czarny kabelek z zakończoną wtyczką.

Kabelek ma oznaczenie: MIL-C-17F-RG 058CU. Do tego zakończony jest wtyczką taką jak na poniższym zdjęciu:

dsc09767s.jpg

dsc09772p.jpg

Jakość zdjęcia z wtyczka niestety jest jaka jest - zdjęcie komórką i nie mogłem złapać na wtyczkę ostrości.

Wygląda to "to" na jakiś kabel antenowy. Końcówka ma zakręcaną gwintowaną nakrętkę a kabelek ginie gdzieś w przednim słupku. Nie wiem dokąd to leci i nie wiem do czego służy. Wygląda jakby był dokładany. czy wiecie coś na ten temat?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel antenowy, od telefonu, może navi :gwizdanie:

napewno dokładany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. A wiecie może w takim razie gdzie może się kończyć? Czy ta antena była jakoś zabudowana? Czy zewnętrzna no i pytanko.... zy mógłbym ten kabelek wykorzystać jako kabel do CB? Modyfikując oczywiście końcówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. A wiecie może w takim razie gdzie może się kończyć? Czy ta antena była jakoś zabudowana? Czy zewnętrzna no i pytanko.... zy mógłbym ten kabelek wykorzystać jako kabel do CB? Modyfikując oczywiście końcówki?

Tak ten kabel można wykorzystać do CB-radio.

Jest to kabel koncentryczny miedziany 50ohm - RG 58 CU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...