Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bagażniki dachowe a prawo?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry :hi:

Nie orientuje się ktoś jak w świetle prawa wygląda jazda z bagażnikami dachowymi po Europie? Interesują mnie głównie takie kraje jak Niemcy, Holandia, Belgia, Francja i Hiszpania. Jakie są dozwolone maxymalne prędkości z nimi itd bo gdzieś słyszałem że w Niemczech np to max 120km/h... :mysli:

Opublikowano

Apropo box'ów, bo akurat szukam fotki z takim czymś od rana na a4 ale w sedanie - może ktoś by miał? Sory Somes, że wykorzystuję Twój wątek ale nie chcę zakłądać nowego tematu :wink4: Jak coś to mogą być fotki na PW.

Opublikowano
  • Autor

Apropo box'ów, bo akurat szukam fotki z takim czymś od rana na a4 ale w sedanie - może ktoś by miał? Sory Somes, że wykorzystuję Twój wątek ale nie chcę zakłądać nowego tematu :wink4: Jak coś to mogą być fotki na PW.

zaraz zejdę do auta to cyknę Ci foto... za to musisz mi znaleźć info z tematu :decayed:
Opublikowano

spoko - postaram się :decayed: tylko ładne fotki proszę! :decayed:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 13:08_________________________________________________tutaj możesz poczytać trochę http://www.skiforum.pl/showthread.php?s=589bc57ced7cd615b4b5310f59b1f840&t=13322

co do prędkości to tam jest napisane, że w zabudowanym 30 a poza 60km/h :kox:

Opublikowano
  • Autor

spoko - postaram się :decayed: tylko ładne fotki proszę! :decayed:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 13:08_________________________________________________tutaj możesz poczytać trochę http://www.skiforum.pl/showthread.php?s=589bc57ced7cd615b4b5310f59b1f840&t=13322

co do prędkości to tam jest napisane, że w zabudowanym 30 a poza 60km/h :kox:

dzięki :hi:

to już wiemy że w Polsce mogą mi naskoczyć :tongue4:

a jak w innych krajach?

Opublikowano

siema SOMES dzisiaj rozmawialem z kolega szefa,jest policjantem,mowi ze jedyne ograniczenia to 120km/h na autostradzie niema nic w przepisach o "trumnie".

pozd

Opublikowano
  • Autor

siema SOMES dzisiaj rozmawialem z kolega szefa,jest policjantem,mowi ze jedyne ograniczenia to 120km/h na autostradzie niema nic w przepisach o "trumnie".

pozd

dzięki wielkie Bartek :hi:
Opublikowano

W Niemczech nie jest nigdzie ustawowo uregulowane jaka jest max. predkosc pojazdu z "trumna" na dachu. Sa natomiast zalecenia producentow boxow (max. 130km/h).

Wazne jest, zeby nie przeladowywac boxow i pamietac o tym, ze zmienia sie srodek ciezkosci pojazdu a co za tym idzie, rowniez zdolnosc jego manewrowania. Nie wspominajac juz o zuzyciu paliwa, rosnace proporcjonalnie do predkosci pojazdu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko już wyjaśnione... na trasie śmignąłem 2 razy specjalnie obok Polizajów i w zasadzie to nawet nie zwrócili na mnie uwagi... Tak więc jak Muskel słusznie napisał jedynym ograniczeniem jest zdrowy rozsądek :)

Odnośnie spalanie jeszcze... jechałem na tempomacie między 150 a 160km/h cały czas i wzrosło o niecałe 3l/100km :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.