Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Kopcenie 1.9 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problemik ze swoja audika.. Wymienilem zawor sterujacy turbo, filtr powietrza przeplywke.. wyczyscilem kierownice .. Autko chodzi ok.. tyle, ze strasznie kopci na czarno jak stary star.. Co z tym zrobic.. ?? bylem u mechanika mowil, ze przeplywka jest igla, cisnienie turbo tez jest ok.. Wczesniej tego nie mialem ...

Opublikowano

moze nieszczelność w dolocie :?:

Opublikowano
  • Autor

Qrde jak dam mu w pałe to slychac takie syczenie ..Przegladalem te rurki od dolotu , zrobie to jeszcze raz ..

Opublikowano
Qrde jak dam mu w pałe to slychac takie syczenie ..Przegladalem te rurki od dolotu , zrobie to jeszcze raz ..

masz juz odpowiedz ... trzeba teraz tylko zlokalizowac dziure ..... :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Moj wujek ma a6 2,5 tdi 99r i tez jak przydusi to slychac jakies powietrze.. :P oki Spanky jutro zlokalizuje dziurke :P pozdro.. A jeszcze jedno... Przeplywke pierburga sprzedam.. bo okazalo sie ze moja jest oki.. wiec mam 2 .. 074 906 461

Opublikowano
  • Autor

Znalazlem ta ku..we :) musze ja doraznie zakleic i cos szybko szukac.. Mozna palucha wetknąc tak ja ro...balo.. Ten gumowy łacznik miedzy kolektorem a rurka plastikową :) Dzieki za wskazowki

Opublikowano
Znalazlem ta ku..we :) musze ja doraznie zakleic i cos szybko szukac.. Mozna palucha wetknąc tak ja ro...balo.. Ten gumowy łacznik miedzy kolektorem a rurka plastikową :) Dzieki za wskazowki

:twisted: dobrze ze problem udalo sie rozwiazac .....

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie dostala kopa takiego jak miala wczesniej.. Kopcenie jakby ustalo... Jeszcze jedno pytanko, czy zmniejszy sie po jakims przebiegu ?

Opublikowano
Wreszcie dostala kopa takiego jak miala wczesniej.. Kopcenie jakby ustalo... Jeszcze jedno pytanko, czy zmniejszy sie po jakims przebiegu ?

Przepałuj gadzinę po autostradzie i kopcenie zniknie wkrótce.

Opublikowano
  • Autor

Oki .. W srode rusze na wrocek :P przetestuje swoja A4 i druga A4 -Autostrade :) pozdro... dzieki za pomoc ..

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Mam podobny problem....

W 1.9 tdi 110km Przy świeżo odpalonym silniku przez jakis czas kolor spali jest bialy. Jednak jak sie tylko nagrzeje kopcenie jest juz praktycznie niewidoczne i pojawia sie tylko przy gwałtownym przyspieszaniu(np. wyprzedzaniu). Moje pytanie to: Czy to normalne, że przez jakis czas po odpaleniu zimnego silnika moze kopcic na bialo?? Czy tez tak macie?? A jeli nie, to co moze byc przyczyna...

Opublikowano

A jak jest juz ciepla to jak kopci na czarno czy bialo.

Opublikowano

Wtedy juz w ogole nie kopci. Tylko jak dodam gazu przy podniesionej temp to zakopci na czarno. Zadnego wycieku pod spodem. Silniczek chodzi rowno. Tylko to biale kopcenie na poczatku. :( :(

Opublikowano

Para wodna zimową porą ? ;)

Opublikowano

Sprinter,

Oby to byla para wodna...

Bo za kilka Tygodni czeka mnie wypad do Hiszpanii i nie chce zeby mi MOJA niunia zrobila jakas niespodzianke. Thanx sprinter za odpowiedz ;) i oby to byla para wodna....

Opublikowano
Wtedy juz w ogole nie kopci. Tylko jak dodam gazu przy podniesionej temp to zakopci na czarno. Zadnego wycieku pod spodem. Silniczek chodzi rowno. Tylko to biale kopcenie na poczatku. :( :(

Tak jak napisał Sprinter. Nie przejmuj się zbytnio ...

Opublikowano
Para wodna zimową porą ? ;)

tez mi sie cos tak zdaje .....

p.s a jakis zapach ma ten biały dymek :?:

Opublikowano

za zimno teraz nie jest.. krakać nie chciałbym ale ten dymek, czy czasami nie jest on błękitny bo wtedy to już większe zmartwienie :/

Opublikowano
za zimno teraz nie jest.. krakać nie chciałbym ale ten dymek, czy czasami nie jest on błękitny bo wtedy to już większe zmartwienie :/

Trzeba będzie wymienić odmę :diabelek:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.