Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Przekodowanie wskaźnika paliwa FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

postaram sie jeszcze dzisiaj ;) bądzcie cierpliwi ;D

dodam od siebie ,ze sprawa nie dotyczy kodowania a wartosci w odpowiednich kanałach... puźniej napisze co i jak :)

Opublikowano

postaram sie jeszcze dzisiaj ;) bądzcie cierpliwi ;D

dodam od siebie ,ze sprawa nie dotyczy kodowania a wartosci w odpowiednich kanałach... puźniej napisze co i jak :)

do 24:00 zostało jeszcze troszkę czasu

więc zapodaj "dzisiaj" ten chwyt :wink4:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 23:33_________________________________________________

i jak się sprawa ma??

Opublikowano
  • Autor

Antonio jakieś efekty są

Opublikowano

Antonio jakieś efekty są

:no:

jak widzisz cisza

Opublikowano
  • Autor

ale coś się dzieje ktoś się odzywa to już sukces[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 22:36_________________________________________________wycieraczki mi się zapiekły i przy uruchaminiu pękła mi szybka [br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 22:41_________________________________________________teraz mam wydatek :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:shocked:
Opublikowano
  • Autor

Cześć Bieniek jak nowa furka

Opublikowano

:gwizdanie: i co panowie nic dalej w temacie :sick3:

no właśnie

kolega ghost1717 podpuścił nas, że ma lekarstwo na problem ale chyba słabe :wink4:

Opublikowano
  • Autor

albo chciał pogadać

Opublikowano

poco klema, wyjmij bezpiecznik od licznika KW Ci napisze który to bo już z zamkniętymi oczami go wyciąga :polew:

Opublikowano
  • Autor

ostatnia 10 po prawej stronie ja patrzysz na bezpieczniki,wyjmij go na wyłączonym zapłonie i włóż spowrotem zegary zostaną zresetowane

Opublikowano

No i lipa kanału,w 30 jak wpisze 160 i zrobię test to wskazówka sie unosi ale jak robie zapisz to spada,musze chyba do pływaka sie dostać wie może ktoś jak? musze zbiornik wyciągać?bo pod klapkami pod fotelem nic niema :shocked:

Opublikowano
  • Autor

w bagażniku pod wykładziną jest klapka gdzie dostaniesz się do pompy paliwa a przy pompie jest zamontowany pływak

Opublikowano

trzcina, Krzychu Ci napisze jaką ustawiłem wartość u niego na kanale 30

standard chyba tam jest 128

krzychu podpowiedz z Twoich notatek

Opublikowano
  • Autor

napewno kanał 30 ma wartość 128

Opublikowano

ustawiałem 128 i nic :mysli: w avancie jest w bagażniku pływak?musze sie jutro dostać bo już mnie meczy taka jazda,jeszcze mam taki błąd liczniku

N6D1A.jpg

Opublikowano

jakim programem przeprowadzałeś adaptację???

Chyba nie Polskim Vag :cool1::sick3:

Opublikowano

polskim bo tamten obsługuje mi tylko 10 a dalej nie mam jakiegoś kodu czy czegoś,a jest jakaś różnica? W kombi panowie musze rozebrać cały bagarznik żeby sie dostać do pływaka.

PAMG0.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.