Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zmiana kierownicy


Stichy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam maly dylemat - chcialbym zalozyc u siebie w aucie tempomat i multifunkcje ale moja kiera jest z ubogiej wersji - tylko skora niebieska i musialbym wymienic modul i poduszke z multi ale jak juz mialbym to robic to wolalbym juz cala kiere wymienic na nowa bo moja jest juz troszke przetarta w kilku miejscach i tu pojawia sie problem taki maly - bo chcialbym kolorystyke podtrzymac i miec kiere z nowszej wersji a i znaczek na kierownicy aby byl okragly i w tym przypadku zostaje mi tylko chyba kiera od TT. W ostatecznosci juz bym zrezygnowal z koloru oby tylko znaczek byl okragly i byla multi no i skorka.

Co polecacie w tym temacie - czy szukac takiej jak ja mam tylko nowszej z multi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ona ma znaczek kwadrantny :decayed:

Kolo z klubu ma multi i nowke za podobna cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie tak uparłeś tego, zeby ramka wokół znaczka była okrągła?? :)

No to pozostaje ci założenie kiery sportowej trójramiennej z B6 ale one z multi funkcją chyba nawet nie wystepowały albo normalna od B6 z prostokątna poduszką.

Jest jeszcze opcja załozenia kiery od TT albo R8 ale to już są koszta o 200% większe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie znalazlem od a8 - skora w ciemnym granacie i multi tylko ze cena z poduszka :shocked:

musze poszukac uzywki ale w bdb stanie

Gdyby ktos slyszal to bede dzwieczny za info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...