Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie w Wa-wie serwis klimatyzacji ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, może ktoś poleci jakiś zakład z klimą w wawie (odgrzybienie i uzupełninie + ogólny przegląd), a może jakies ceny znacie?

Pozdro. :audi::a4fan::evil:

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Przasnyska 3

Opublikowano

Mi zrobili dobrze na Przasnyskiej... :hi: Tylko może poczekaj az sie troche cieplio zrobi.... choć patrzac na zewnatrz to nie ma znaczenia :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A co to dokladnie za firma i ile biora?

Mam zamiar wybrac sie gdzies na przegld klimy ale nie bardzo wiem gdzie...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Saska 4a

Opublikowano

dzisiaj byłem na Przasnyskiej 2b w MEGACAR. zrobili szybko i dobrze (nie wiem czy tanio)

Opublikowano

Podajcie jakis kontakt (mail, telefon) do dobrej firmy w Wawie która zajmuje sie serwisem klimy. Musze podjechac do jakiejs bo coraz slabiej zaczyna mi chlodzic.

I najlepiej jakby firma byla czynna w sobote bo w tygodniu nie bardzo mam czas (chyba że warsztat jest czynny gdzies do 19 :) ).

Opublikowano

MEGACAR na Przasnyskiej jest czynny w sobote od 8.00 do 13.00 (tak piszą na wizytówce), a na tygodniu od 8.00 do 17.00. Dzisiaj (07.04.) jak byłem po 12.00 załatwili od ręki wszystko: wymiana filtra przeciwpyłkowego, nabicie czynnika i odgrzybianie.

Opublikowano

How much $$$? :)

No i podaj jakis kontakt.

Moze byc na PW. ;)

Opublikowano

Moze byc na PW. ;)

A nie lepiej tutaj - niech wszyscy wiedzą jakie są ceny.

Opublikowano

mam nadzieję, że nie dostanę bana za to, że podaje na forum.

za odgrzybienie 150 i za napełnienie 100 albo odwrotnie. drogo, czy tanio?

tel. 0-22 663 70 80

Opublikowano

w normie, 250 zł za wszystko

Opublikowano

Chłodnice Konarscy, robiłem tam B4 i A4, jak coś poważniejszego z klimą to w Warce taniej i ogromny magazyn części, a daleko nie jest

Warka:

ul. E. Orzeszkowej 2a

tel./fax (048) 667 20 01

Warszawa:

ul. Racławicka 9

tel. (022) 845 17 91

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

czy przy nabijaniu i odgrzybianiu eliminują ewentualne błędy na Vag-u związane z klima a dokładniej z klapką ?[br]Dopisany: 20 Maj 2008, 09:03 _________________________________________________w Warsawie na ul Szyszkowej zakład Climauto czynne 7 dni w tygodniu, jest promocja za 200 pln

ja odgrzybiałem i uzupełniałem, jak narazie bez zastrzeżeń

jedyny mankament że za vaga życza sobie 80pln dodatkowo

Opublikowano

Ci z szyszkowej dorobili mi dwa przewody do chlodnicy klimatyzacji za 450 PLN

polecam :th:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja robiłem klimatyzację w Warszawie przy ul Wynalazek 3/Marynarska Firma nazywa się MechanicPL (www.mechanic.pl) Wg. mnie co do nich należało zrobili przyzwoicie i to za dobrą cene. :>

Opublikowano
  • Autor

Rav - podaj cenę - jaki koszt i za co

Opublikowano

Przasnyska 3 -ochota (przy Pl.Narutowicza)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.