Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie w Wa-wie serwis klimatyzacji ?


pablo666

Rekomendowane odpowiedzi

Rav - podaj cenę - jaki koszt i za co

185 zł za uzupełnienie jakichś gazów, odgrzybianie, czyszczenie, wymiana filtru przeciwpyłkowego. Filtr kupiłem wcześniej. Czyli czyba standardowe zabiegi wykonywane podczas podczas "regeneracji" klimatyzacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Klimatyzacje Grzegorz Baliński ul. ks. J. Chróścickiego 69A Warszawa Włochy tel.0602 560 158, nie jest najtańszy ale bardzo skuteczny. Robi robotę tylko raz, jako warsztatowiec często korzystam z jego usług i nigdy nie miałem żadnej reklamacji. Naprawdę polecam jako klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy maciejek ale mój znajomy robił przegląd klimatyzacji w swoim Fordzie w warsztacie o którym mówisz i po około 3 tygodniach zapach "przenoszonych skarpetek" pojawił się ponownie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przy nabijaniu i odgrzybianiu eliminują ewentualne błędy na Vag-u związane z klima a dokładniej z klapką ?[br]Dopisany: 20 Maj 2008, 09:03 _________________________________________________w Warsawie na ul Szyszkowej zakład Climauto czynne 7 dni w tygodniu, jest promocja za 200 pln

ja odgrzybiałem i uzupełniałem, jak narazie bez zastrzeżeń

jedyny mankament że za vaga życza sobie 80pln dodatkowo

POLECAM !

Dziś skorzystałem z ich usług. 200zł w promocji za wszystko i to z dojazdem do mnie :decayed: Filtr co prawda sam kupiłem ale jestem bardzo zadowolony. Odgrzybianie ozonkiem :wink4:

Nie starają się nabić kasy na kliencie. Mam zgięty jeden przewód od klimy, popatrzył, sprawdził szczelność i stwierdził, że nie trzeba wymieniać (a zawsze mógł powiedzieć inaczej i bym się nie zdziwił :wink4: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oddałem niunię do mechanic.pl na ul. wynalazek 3

Do wymiany sprężara, może czyszczenie układu i nabicie.

Co, jak i za ile zrobili napiszę na dniach :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 14:05_________________________________________________Obiecałem więc już zdaję relację...

Zadzwoniłem przed świętami, umówiłem się i cena miała być ok 1000zł (powiedziałem że jest sprężarka zatarta i układ do płukania).

Wczoraj rano koło 10.00 wstałem sobie i załatwiałem sprawy na mieście.

Byłem na modlińskiej, później na łodygowej. Z łodygowej na młodzieńczą, chwilę do centrum i na sam koniec do mechanic.pl

Mały kocioł był na mokotowie (temp. na czujniku 28oC w cieniu 32oC w słońcu, temp. silnika 90oC - będzie ważne później), jakieś 2 km jechałem w tempie 50m na minutę w takich warunkach.

W warsztacie była miła obsługa, wszystko szybko załatwiane. Dowiedziałem się że "diagnoza" (o której nie było mowy przez telefon) kosztuje 80zł i jak będę u nich naprawiał to nic nie zapłacę za nią (eee... wszystko przecież przez telefon powiedziałem co jest do wymiany bo już mechanior to oglądał jeden).

Myślę sobie, ok, przecież i tak chcę u nich za ten 1000zł zrobić klimę...

Zadowolony wróciłem do domu.

Następnego dnia koło 10.00 dzwoni do mnie Pan z mechanic.pl który mnie obsługiwał i mówi, że naprawa będzie kosztowała nie 1000zł a 2000zł :kox:

Pytam się dlaczego a on na to że sprężarka 1000zł i inne rzeczy resztę (przez telefon wymiana sprężarki i reszta miała kosztować 1000zł...)!

Powiedział jeszcze, że mam dodatkowo uszkodzoną wiskozę, wiatrak leży sobie przy chłodnicy i nie ma łożyska na wiskozie :shocked: :shocked: :shocked:

Zdziwiłem się strasznie ponieważ trochę w święta trasy zrobiłem, tego dnia co do nich furę oddałem też pojeździłem (w mały upał) i nic nie wskazywało na to że jest coś nie tak z chłodzeniem.

Nic nie piszczało, nic nie stukało, temp. robocza 90oC.

Pojechałem do nich wieczorem, faktycznie wiatrak był urwany :wallbash:

Ogarnęła mnie złość no bo co można sobie pomyśleć, uspokoiłem się trochę i zacząłem sprawdzać czy mam w samochodzie wszystko co miałem.

Wszystko było, ale schowek zostawiłem zamknięty na klucz przed oddaniem samochodu do warsztatu a jak odbierałem samochód był już otwarty (ciekawe kur...a kogo ciekawiła zawartość schowka).

Miły Pan powiedział że mam do zapłacenia jeszcze 120zł za to że zdiagnozowali uszkodzenie sprężarki - sam powiedziałem na początku że jest do wymiany :good:

Po napiętej rozmowie wku....wiłem się i powiedziałem że nie zapłacę tego bo nie tak się umawialiśmy i w dodatku mam nie sprawne auto.

Miły Pan nie chciał oddać mi dokumentów niuni więc powiedziałem, ze dzwonię na policję.

Zadzwoniłem, posłuchałem kilka razy że "wszyscy funkcjonariusze są w tej chwili zajęci".

Chwilę po tym odzyskałem dokumenty i usłyszałem że nie chcą mie tu już więcej widzieć...

Wróciłem do domu (temp. 18.5oC, temp. robocza ok 95oC po ok 10KM) :cool1:

Aby było jasne, nikogo o nic nie oskarżam.

Opowiedziałem fakty po których każdy może wysnuć jakieś wnioski.

Osobiście odradzam ten warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio sprawdzałem szczelność, odgrzybiałem ozonem i nabijałem klimę na Wale Miedzeszyńskim 77 - LETA serwis. Za całość wzięli 180 zł. Robiłem 2 samochody i mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...