Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejny internetowy pożeracz czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejna internetowa gierka, która może być bardzo wciągająca.

Szczególnie dobra dla osób grających na gitarze. Można sobie zrobić niezły trening dla palców :)

Link do strony:

http://www.jamlegend.com/refer/li/1391147

Ps. Dzięki wam (jak będziecie klikać w ten link) będę mógł ładować więcej mp3 do swojej biblioteki na JamLegend :)

A tutaj już bezpośredni link do jednej z piosenek:

http://www.jamlegend.com/song/110724/?ref=browse

Dla początkujących polecam wybrać opcję "tap only" a następnie poziom "normal" (3 struny) kolejne poziomy "skilled" (4 struny) itd.

W opcji "tap end strum" każde "naciśniecie" struny trzeba "zagrać" (potwierdzić enterem)

Miłej zabawy :wink4:

Opublikowano

Kliknąłęm Ci :wink4:

Mam w domu GH :naughty::P

Opublikowano
  • Autor

Kliknąłęm Ci :wink4:

Mam w domu GH :naughty::P

O proszę widzę wyższy poziom zainteresowania takimi gierkami :naughty:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 21:18_________________________________________________Ja na co dzień preferuję prawdziwą gitarkę ale na trening Jam Legend jest dobre :)

Opublikowano

A ja gitarę miałem, mam i czasu brakuje, żeby się na niej nauczyć grac więcej niż 4 akordy :naughty: Jam Legend - fajna zabawa, można się nieźle pośmiać i podszkolić :>

Opublikowano

Faktycznie cholernie wciągająca zabawa, już zmarnowałem ponad dwie godziny :tongue4:

Opublikowano

ja mam lipę bo mam lapka a lewą ręką się do bani gra... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie cholernie wciągająca zabawa' date=' już zmarnowałem ponad dwie godziny :tongue4:

[/quote']

A to tylko początek :naughty:

ja mam lipę bo mam lapka a lewą ręką się do bani gra... :confused4:

Kup jakąś klawę "made by tesco" za 20 zł i przejściówkę na usb i problem z głowy :wink4:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 18:56_________________________________________________Ćwicz Krolu ćwicz :wink4:

A reszta czemu nie gra :?:

Opublikowano

ja mam lipę bo mam lapka a lewą ręką się do bani gra... :confused4:

Ja też grywam z laptopa.

to raczej normalne, że traktując to jako "trening" gitarowy ćwiczysz lewą rękę :decayed:

Opublikowano

ja mam lipę bo mam lapka a lewą ręką się do bani gra... :confused4:

Ja też grywam z laptopa.

to raczej normalne, że traktując to jako "trening" gitarowy ćwiczysz lewą rękę :decayed:

:polew: :polew: Panowie - a reszta widziała na oczęta gitarrę, że chciała gryf trzymać prawą ręką, czy jak :polew::naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja mam lipę bo mam lapka a lewą ręką się do bani gra... :confused4:

Ja też grywam z laptopa.

to raczej normalne, że traktując to jako "trening" gitarowy ćwiczysz lewą rękę :decayed:

:polew: :polew: Panowie - a reszta widziała na oczęta gitarrę, że chciała gryf trzymać prawą ręką, czy jak :polew::naughty:

Oni po prostu nie przyjmują że można coś robić lewą ręką ale tak to jest jak w nadmiarze używa się prawej ręki :przebiegly:

:decayed::wink4:

Opublikowano

ja mam lipę bo mam lapka a lewą ręką się do bani gra... :confused4:

Ja też grywam z laptopa.

to raczej normalne, że traktując to jako "trening" gitarowy ćwiczysz lewą rękę :decayed:

:polew: :polew: Panowie - a reszta widziała na oczęta gitarrę, że chciała gryf trzymać prawą ręką, czy jak :polew::naughty:

Oni po prostu nie przyjmują że można coś robić lewą ręką ale tak to jest jak w nadmiarze używa się prawej ręki :przebiegly:

:decayed::wink4:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

:polew:

Opublikowano

Przykry fakt droga mlodzieży :bag: :laghing2:

Opublikowano

ja mam lipę bo mam lapka a lewą ręką się do bani gra... :confused4:

Ja też grywam z laptopa.

to raczej normalne, że traktując to jako "trening" gitarowy ćwiczysz lewą rękę :decayed:

:polew: :polew: Panowie - a reszta widziała na oczęta gitarrę, że chciała gryf trzymać prawą ręką, czy jak :polew::naughty:

Oni po prostu nie przyjmują że można coś robić lewą ręką ale tak to jest jak w nadmiarze używa się prawej ręki :przebiegly:

:decayed::wink4:

:bag:
Opublikowano

a ja męczę od jakiegoś czasu DJ Hero :kox:

Opublikowano
  • Autor

No i serwer przeciążony :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.