Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] MOja skromna lecz wciaz nieodkryta niunia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie sądzę żebyś to za te pieniądze sprzedał :no:

Opublikowano

Lekko nakłamałeś w tym ogłoszeniu :gwizdanie: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

podpowiedz a w miare mozliwosci to zmienie ....

Opublikowano

podpowiedz a w miare mozliwosci to zmienie ....

Wywal te przypisy z wersję S (nie było takiej, ktoś po prostu powrzucał takie graty).

"listewki do okola okien ciemny chrom ori" :cool1:

nie było czegoś takiego w ogóle, chrom to chrom a mat to mat.

No i błąd ortograficzny: wersja a nie wersjia.

tak to w miarę ok :wink4:

Opublikowano
  • Autor

narazie tak zostawie ...

Jesli chodzi o choromy to ori ... nitowane ... o te graty wlasnie mi chodzi ze to z innej wersji ... napis dla zwrocenia uwagi ...niemal wszystkie serie ... maja np. czarne odstajace progi ... albo tylny zderzak od polowy czarny ... wiem bo mam nawet inne a4 zwykle ... pozatym wynalazlem przed chwila na forum ze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177334.0 i teraz bynajmniej wiem jak nazwac moj model ... [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 19:52_________________________________________________Dla informacji wszystkich madrali negujacych moj samochod... auto sprzedalem bez najmniejszego problemu ... za cene taka jak sobie wymyslilem + doplata za kola ....

Kupila go osoba ktora potrzebowala sprawnego technicznie samochodu ... a nie podpicowanego cacka ...

Pozdrawiam wszystkich ... chwilowo bede bez autka ...

Opublikowano

Ładna Audiczka :hi: bezawaryjnej życzę ,a widzialem,ze kolega ma problem z myszami w samochodzi :tongue4:,więc polecam

http://www.sklepinsekt.pl/abc-pasta-w-saszetkach-na-myszy-i-szczury-200g.html

To zeby te chodniczki nie były pogryzione :naughty:

Przeczytałeś temat? :naughty: Sprzedany, razem z myszami :polew: myszy - pakiet S :naughty::decayed:

:closed:

Opublikowano
  • Autor

nie rozumiem twojej wypowiedzi... ale jesli mowisz o moich dywanikach to chyba logiczne ze w zime zaklada sie gomowe i nie musza byc ladne... chyba ze w waszych autach to dywaniki sa najbardziej wazne w calym samochodzi...

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.