Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze


Gość DiM

Rekomendowane odpowiedzi

No jeszcze pół godziny to może coś jeszcze wpadnie... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia wyglada bardzo mocno , z meczu na mecz lepiej - szczegolnie defensywa !! Swietne graja w obronie... Bedzie ja ciezko pobic.

Również na to zwróciłem uwagę.

Grają bardzo dobrze w obronie, świetnie się ustawiają obrońcy, znakomicie czytają grę :good:

Może Holandia da radę? :mysli:

Nie da rady :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam i stawiałem na Argentynę ..... myślę że mają duże szansę na mistrzostwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również od początku na Argentynę stawiam :good: tylko po ostatnim meczu Niemców mam trochę obaw, ale wierzę że dadzą radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde lubię Argentynę, zawsze jakoś im kibicowałem, ale z Maradony trener jak z koziej dópy wór na śmieci i nie wiem czy to zdrowo, żeby wygrali MŚ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde lubię Argentynę, zawsze jakoś im kibicowałem, ale z Maradony trener jak z koziej dópy wór na śmieci i nie wiem czy to zdrowo, żeby wygrali MŚ...

też uważam że p. Diego dziwny trener ... ale zobacz jaki klimat stworzył w drużynie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale widać że mają chęć do gry są dobrze ustawieni i jest atmosfera w drużynie a to też ma duże znaczenie więc jak narazie nie ma się gościa co czepiać bo swoje robi i wyniki są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde lubię Argentynę, zawsze jakoś im kibicowałem, ale z Maradony trener jak z koziej dópy wór na śmieci i nie wiem czy to zdrowo, żeby wygrali MŚ...

też uważam że p. Diego dziwny trener ... ale zobacz jaki klimat stworzył w drużynie :naughty:

nieee no oczywiście pod tym względem Diego rządzi...

to jeden z treningów Argentyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale widać że mają chęć do gry są dobrze ustawieni i jest atmosfera w drużynie a to też ma duże znaczenie więc jak narazie nie ma się gościa co czepiać bo swoje robi i wyniki są.

On tam pewnie robi bardzo dobrą atmosferę, od taktyki ma ludzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak Maradona to czub jakich mało :decayed: np. w pokoju hotelowym zażyczył sobie dwa bidety :blink:

słyszeliście zapewne jak pojechał po Pele i Platinim i co obiecał jak Arg wygra MŚ

_________________________________________________

... co nie zmienia faktu, że Argentyńczycy są za***iście przygotowani :naughty:

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/m/2010/argentyna-robi-to-samo_sto2380458/story.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diego jest kox :kox:

Tak jak piszecie...od taktyki to on ma 2 asystentów na ławce i jednego na trybunach który w 86 roku zdobył mistrzostwo świata bodajże :naughty:

Ja tylko czekam co by było jakby Messi nie mógł zagrać w jakimś meczu :decayed: wtedy by polegli i jestem tego pewien

Co prawda on goli jakoś nie strzela i nie wiem czemu ale w 90% akcji bierze udział. Poza tym kuzwa jest rozgrywającym :kox:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 15:32_________________________________________________a to nie jest jego pozycja więc jak ma strzelać gole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie podniecać...

Już Wam pisałem że i tak wygra Brazylia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na każdych mistrzostwach :) wygrywają a jednak nie do końca :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...