Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] moja audiczka


marionozzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie już od dość dawna jestem na forum ale jakoś nie miałem okazji pochwalić się moim cackiem dziś troszkę maszynę wyczyściłem i zrobiłem parę fotek wiec mam co pokazać a więc tak | audi a4 1.9 tdi z 1998 r silnik to 90- cio konna jednostka o symbolu ahu. Przebieg w tej chwili 210 000 sprowadzony i kupiony przy 200.000.Z wyposażenia posiadam tak wspomaganie,klimatronic, abs,4 poduszki powietrzne,centralny z alarmem, domykanie szyb z kluczyka, podgrzewane fotele,elektryczne i podgrzewane lusterka i wiele innych ciekawych bajerów.

Z wprowadzonych modyfikacji i napraw jakie do tej pory wykonałem to:

Wymiana osłony lewego przegubu

wymiana oświetlenia kompletne na diodowe wszędzie założone białe diody

zakupione pokrowce ze skóry szyte pod ten model

polerka mojej maszyny

polerka oryginalnych alufelg audi na lustro

malowanie zacisków na czerwono

wymiana zawieszenia z przodu wahacze górne i końcówki drążków

wymiana amortyzatorów tylnych na nowe lekko utwardzane o skróconej sile skoku i podwyższonej sile tłumienia

no i na dzień dzisiejszy to tyle resztę czas pokaże na pewno jakieś modyfikacje czy naprawy będą dokonywane

fOJRS.jpg

wkMBA.jpg

4kTF9.jpg

wkWA9.jpg

wl0zr.jpg

fOYPJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ogolnie ladne, fajne wyposazenie, przydalyby sie mu ladniejsze i wiekrze felgi bo tak slabo z wygladem.. te twoje pokrowce to Ogromna LIPA... jak to wyglada ... czemu ci nie uszyli przetloczen albo wstawek innego koloru... tapicerka szpeci taka kanape tylna to maja w samochodach policyjnych...i co to za skora.. cielecej nie bylo :wink4:... ja mam tez pokrowce szyte ma miare.. z 2 materialow.. na pierwszy zut oka wygladaja jak jakis orginal z Forda Mondeo 2006r

Ale pozatym aldny.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o większych felgach pomyśle ale wiąże się to z obniżeniem auta przynajmniej -30 a to na razie za duży wydatek felgi i zawieszenie. Pokrowce sam zakładałem uszyte są tylko z jednego grubego materiału dla tego że są bardzo wytrzymałe tak zapewniał nie gość który to szył a siedzi z tych pokrowcach od kilkunastu lat bo jest producentem

Chce zmienić sobie lampy tylne tylko nie wiem jakie brać bo nie podobają mi się po lifcie tylko chciałbym albo ledy albo jakieś fajne red white clear

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jakie ja mam pokrowce

http://img218.imageshack.us/img218/8270/100521145412.jpg

Nie sa cudem techniki ale zdecydowanie wygladaja lepiej ... i skoro koles siedzi w tych pokrowcach od lat to sam powinien ci zaproponowac cos ladnego... ja za swoje pokrowce na przod i tyl zaplacilem 300zł z materialem i zalozeniem... a jesli chcesz poprawic wyglad zewnetrzy autka to w srodku tez powinno byc ladnie..

Naprawde jesli chodzi o mnie to ktos ci wcisnol niezla tandete do ladnego autka... zgadzam sie z tym ze jest to wytrzymale.. tak jak wspomnialem maja to w policyjnych autach zeby zatrzymani nie narobili syfu :slina:... chcesz by twoja pieknosc kolazyla sie znajomym z policjia?beda sie w niej czuli jak w radiowozie :) :> pomysl o przerobieniu tego (szkoda materialu) na ladniejsze tez wytrzymale..

Jesli chodzi o zmiane lamp to tez mam taki zamiar.. ja u siebie mam pakiet wykonczenia z S4 i teraz przydaloby sie jakies ladne lampy zamontrowac..

Ale to tylko moja opinia .. Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie takie opinie są najważniejsze faktycznie nie podobają się one mojej dziewczynie są mało praktyczne bo w zimie jest bardzo zimno na nich a w lecie nów nie da się wytrzymać tak grzeje ale chciałem sobie dodać troszkę luksusu takie pokrowce Ala skóra widocznie pomysł nie trafiony wiec chyba je sprzedam i zostawię ori poszycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj do przerobienia... niech zostawi boki z tej skory.. a w srodek wstawi jakis material np. bezowy zamsz.. czy cos w podobie..zeby rozjanic wnetrze..albo taki kolor jak masz na suficie... i niech ci to zrobi jakis inny tapicer.. a z resztek skory niech ci uszyje kieszen z tylu foteli (na oparciach) niektore modele nie mialy tego tylko plastikowa plyte.. a taka kieszonka sie przydaje tez ja mam (chocby na piwko:> )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u siebie mam te kieszonki zakryte bo plecy tego pokrowca są całe a z tyłu miałem właśnie taką plastikową płytkę i siatkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam taki czysty nie trzeba nic robic... chyba ze jest on juz zamulony od srodka..albo b. brudny od zewnatrz... mozesz sprobowac go wymatowac i nalac wody z jakims detergentem i wyplukac... potem dokladnie przelej sama wode zeby detergent nigdzie nie zostal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego silniczek był wymyty domowym sposobem kupujesz sobie płyn do mycia silników i innych elementów nie musi być typowy bo są drogie ja stosowałem swoit czy jakoś tak wlałem go do spryskiwacza taki jak masz do mycia szyb co robi mgiełkę spryskałem silniczek odczekałem na reakcje i gorącą wodą z konewki spłukałem później tylko szmatka i plack do plastików i silnik jak nowy faktycznie jak masz brudny zbiorniczek od środka to nic ci to nie da ja mam czysty od środka i teraz czysty od zewnątrz i wygląda tak jak wygląda a co do felg to jutro zrobię fotki i wrzucę bo właśnie je doczyściłem wczoraj pastą i pokaże wam efekty mojej pracy [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 22:04_________________________________________________co do kolorku to czarny w bazie ale lakier nie do opanowania ciągle smugi zacieki i bardzo widać bród ale jak się włoży troszkę pracy w niego szczególnie po mleczkowaniu to wygląda cudownie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz Człeniu sztuke do modzenia :kox:Czarny kolor to jest to!!Fela 17,obniżenie,sciema szybek i xenon.A potem silniczek:)

A na początek zrób coś z tymi fotelami bo to nie pasuje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak panowie pokrowce już poszły tapicerka oryginał

A oto moje felusie po lekkim przepastowaniu

NwQ1r.jpg

[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:24_________________________________________________co prawda oryginalne 15 ale całkiem ładnie to wygląda moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...