Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Opadnięta maska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie nie zrobiłem bo urwałem śrubę...

poluzowałem ponownie pas na śrubach w nadkolu, i u góry przy lampach. ruszałem na wszystkie strony aby trochę podnieść.

coś tam pomogło, do tego wykręcając wszystkie 4 gumy, udało się jakoś wyrównać. maska trochę ciężko się otwiera ale otwiera...

jak będę miał ponownie jakąś robotę przy pasie przednim to specjalnie się temu przyjrzę co i jak ustawić ....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przeglądnąłem archiwum fotografii mojej OOOO i mam jak było przed rozrządem i zaraz po...

Wtedy nie zwróciłem na to uwagi , ale teraz mnie boli ;/ ,

Ta fotka została zrobiona zaraz po zakupie

P070611_20_27.jpg

a ta niedługo po wymianie rozrządu

IMG_20120428_140316.jpg

Podkreślam że żadnej przygody nie było!!!!

pomóżcie chłopaki..... jak to wyregulować....

bo kuchnia teraz to jak rozbitek wygląda....;/

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 21:14 ----------

Nom i w końcu uporałem się z problemem opadniętej maski ;-)

Zrobiłem tak jak pisał kolega VTG parę postów wyżej....( dzięki za podpowiedź )

Przyglądnąłem się dokładnie mocowaniu zamka na przednim pasie i ukazały mi się 4 śrubki,

które poluzowałem i deko dało się go do góry drgnąć ( nie wiele bo może z 1-2 mm )

ale to zrobiło robotę....potem jeszcze wykręciłem po pół obrotu te 4 gumy regulacyjne na masce

i gra muzyka :wink4:

Poniżej zdjęcia poglądowe ;-)

Mam nadzieję że komuś się przyda ...

Tu są śruby które poluzowałem ( przy zakręcaniu jedną od zewnętrznej strony zerwałem - przedobrzyłem :kwasny: )

ale sądzę że na 3 też da rady narazie

IMG_20130418_1401111.jpg

IMG_20130418_1401311.jpg

a tu efekt :wink:

IMG_20130418_140402.jpg

IMG_20130418_140413.jpg

IMG_20130418_142218.jpg

IMG_20130418_142226.jpg

IMG_20130418_142234.jpg\

Opublikowano

Panowie a jak w b7, czy te gumki sa to te dwie na przodzie maski? Tez mam problem z maska... Moze uda sie to zrobic. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.