Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Czujnik temperatury zewnętrznej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Użyłem szukaj-ki ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji dotyczącej czujnika temperatury zewnętrznej w B7 ( tematy są ale do B5)

Moje pytanie: gdzie doklanie szukac tego czujnika? Dziś zauważyłem że czujnik przekłamuje. Aktualnie pokazuje 3,5 stopnia.

Co może być przyczyna takiego stanu rzeczy? Może wilgoć :mysli: Chciałbym sie do niego dostać i sprawdzić czy nie jest wilgotny.

Co o tym sądzicie ?

Opublikowano

czujnik masz z przodu pomiędzy zderzakiem, a chłodnicami po zdjęciu grilla go widać :wink4:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

czujnik masz z przodu pomiędzy zderzakiem, a chłodnicami po zdjęciu grilla go widać :wink4:

jak myślisz dostanę się do niego bez ściągania grilla ?[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 14:59_________________________________________________Odgrzeje temat.

czy po zamontowaniu czujnika temperatury musimy go adaptować VAG-iem??[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 10:36_________________________________________________ok. Stary kotlet :>

Czy moze ktos mi podac numet z ETKi tego czujnika.

Nie wiem czym te czujniki sie roznia, ale jak pytalem w sklepach o ten czujnik to wszyscy pytaja mnie o numer Vin.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za podpowiedz ale temat dotyczy B5 :confused4:

Czytalem go juz wczesciej.

Opublikowano

Czy moze ktos mi podac numet z ETKi tego czujnika...

To będzie zdaje się 8Z0 820 535

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

KOledzy chciałem się podpiąć pod wątek.. :gwizdanie: Mam taki czujnik bo sprawdzałem, lecz nie wyświetla mi temperatury zewnętrznej, co może być przyczyną?

Opublikowano
  • Autor

No i po problemie. Czujnik wymieniony. Wszystko smiga jak powinno. :good:

Steve69 dzieki za numer. Zgadza sie 100% Cena czujnika 49 zl.

Co do wymiany to dalem rade wymienic czujnik bez sciagania zderzaka :decayed:

Jest to mozliwe, natomias zabawy z srubokretem szczypcami i innymi narzedziami sporo :>

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Podpinam się z ciekawości, bo wszyscy piszą wskazanie z deski, a nikt nie porównuje temp. z VAG. A więc: Vag w okienku TEMP OUTSIDE pokazuje temp. wyższą o 4 stopnie niż na FIS, z tym,dodam , że FIS raczej dobrze pokazuje. Tym samym wydaje mi się , że po dłuższej jeździe robi się chłodnawo i dopiero jak ustawię temp. na 25 stopni i zawsze na AUTO, to jest dobrze... Jakie mogą być wnioski ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.