Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak on tam wjechał, czyli zagadka na weekend

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kliknij na poboczem.pl

Dobry gościu :polew:

Opublikowano

prosta zagadka.poprostu ta barierka wczesniej musiala byc od samej ziemi i gosciu pewnie nie chcac do kogos wjechac zrobił unik biorąc barierke miedzy koła :tongue4:

Opublikowano

w wawie był kiedyś taki wypadek (nawet na tvn turbo sie dziwili :mysli:) jak gościu na łazienkoskim "wjechał" miedzy barierki czyli na chodnik, a i on tam zaparkował na lewym boku ( chyba dlatego że wąski chodnik ;) ;) ;) ;) )

Opublikowano

jak on tam wjechał ?

- szybko :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bardzo prosto,ta bariera energochlonna zaczyna sie lagodnym lukiem od ziemi i ajk sie dobrze trafil to wjezdza jak na podjazd, szkodatylko ze brzuchem.

widziałem taki numer u siebie na obwoednicy jak buma7 tak zaparkowala

Opublikowano

Kiedyś w Lublinie babka nauką jazdy tak wjechała na barierki :polew:

Opublikowano
  • Autor

bardzo prosto,ta bariera energochlonna zaczyna sie lagodnym lukiem od ziemi i ajk sie dobrze trafil to wjezdza jak na podjazd, szkodatylko ze brzuchem.

widziałem taki numer u siebie na obwoednicy jak buma7 tak zaparkowala

No dobra, tylko on to zrobił, bo jechał od strony jakiegoś zwężenia drogi, a ta barierka jest zaraz za znakami.

Musiał naprawdę nieźle kombinować, bo jednak trochę prędkości trzeba, żeby wjechać tak daleko :D

Opublikowano

bardzo prosto,ta bariera energochlonna zaczyna sie lagodnym lukiem od ziemi i ajk sie dobrze trafil to wjezdza jak na podjazd, szkodatylko ze brzuchem.

widziałem taki numer u siebie na obwoednicy jak buma7 tak zaparkowala

No dobra, tylko on to zrobił, bo jechał od strony jakiegoś zwężenia drogi, a ta barierka jest zaraz za znakami.

Musiał naprawdę nieźle kombinować, bo jednak trochę prędkości trzeba, żeby wjechać tak daleko :D

podwozie nie stawia duzego oporu takiej barierce, przy tak malym trarciu (metal o metal) wystarcze 30-40km predkosci najazdowej i jedziesz hektary nie zapomnajac ze kola wisza w powietrzu, wiec nei ma czym hamowac :D

Opublikowano

Wedlug mnie to nie jest takie oczywiste :) bo:

Po pierwsze koles jak widac zjezdal z prawych pasow na lewe bo sie robia na prawych :) wiec musialbym od prawej pokonac barierki , a tam niestety nic na to nie wskazuje nie ma zadnych sladow hamowania , poprzewracanych barierek , znakow, nie mam popekanych kawalkow plastikow.

Po drugie jak widac na fotce nr.2 worki z piaskiem sa ulozone tak jak powinny.

Jak dla mnie to troche dziwne , wiec albo koles ktory robil zdjecia byl dlugo po "wypadku" i zdazyli b.ladnie posprzatac albo cos jest nie tak :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.