Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I


filip1001

Rekomendowane odpowiedzi

fajna - chyba taki sam setup jak mojej w serii.

swoje deski bylem w stanie zaakceptowac bo na zywca calkiem fajnie wygladaja, ale twoje to chyba od razu bym wywalil :)

qrcze masz o rok mlodsze auto a na szafie o 100kkm wiecej - masakra...

kiere sam zmieniales czy juz byla? (logo s-line na kierze jest przy s-line wewn razem z czarnym sufitem i fotelami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna - chyba taki sam setup jak mojej w serii.

swoje deski bylem w stanie zaakceptowac bo na zywca calkiem fajnie wygladaja, ale twoje to chyba od razu bym wywalil :)

qrcze masz o rok mlodsze auto a na szafie o 100kkm wiecej - masakra...

kiere sam zmieniales czy juz byla? (logo s-line na kierze jest przy s-line wewn razem z czarnym sufitem i fotelami)

Drewno mnie aż tak bardzo w oczy nie razi. Są inne priorytety: program itd itp :wink4:

Fakt przebieg do najmniejszych nie należy. Ale to jest taka przeciętna norma w DE- 50 tys/rok. A ta kiera była od nowości. Auto po VIN-ie ma zapis, że było na indywidualne zamówienie i posiada elementy linii Audi Exlcusive :mysli: może dla tego ma taką kierę, albo ktoś sobie zmienił. W każdym razie na chwilę obecną jest bardzo zadbana i widać, że ktoś na nią kasy nie szczędził.

PS. Te auto bez programu mówiąc delikatnie- nie jedzie. :chytry:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 14:37_________________________________________________Rosemeyer, jak Ci się jeździ na 18" po naszym kraju? Jak jak najadę na jakąś dziurę/koleinę to przeżywam szok po przesiadce z B6 z kołami 205/55/16". :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze masz o rok mlodsze auto a na szafie o 100kkm wiecej - masakra...

No to jest ogolnie masakra w DE a zlwaszcza jak kupujesz TDI ludzie daja po 100k za auta z przebiegiem ponad 150 tys.Niby po innych drogach itp. itd. ale na niektorych elemntach przebiugu nie oszukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze masz o rok mlodsze auto a na szafie o 100kkm wiecej - masakra...

No to jest ogolnie masakra w DE a zlwaszcza jak kupujesz TDI ludzie daja po 100k za auta z przebiegiem ponad 150 tys.Niby po innych drogach itp. itd. ale na niektorych elemntach przebiugu nie oszukasz.

Zamiast auto zachwalać :polew: to Ty mi tu wizerunek psujesz. :polew:

U mnie jest tak: mówisz i masz- jutro będzie przebieg 34 tys km. Wedle życzenia :decayed::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Te auto bez programu mówiąc delikatnie- nie jedzie.

jestem ciekaw jaka bedziesz mial mine jak ci Witek program zrobi , ja robilem juz pare remapow w roznych autach w jednych bylo czuc mniej w innych bardziej ale w wypadku BRD to roznica jest taka jak bys wsiadl do auta o 100KM mocniejszego od serii a nie tylko o 20 pare :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Te auto bez programu mówiąc delikatnie- nie jedzie.

jestem ciekaw jaka bedziesz mial mine jak ci Witek program zrobi , ja robilem juz pare remapow w roznych autach w jednych bylo czuc mniej w innych bardziej ale w wypadku BRD to roznica jest taka jak bys wsiadl do auta o 100KM mocniejszego od serii a nie tylko o 20 pare :wink4:

Poproszę go żeby mnie wpierw tym autem po programie przewiózł, bo sam się będę bał. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast auto zachwalać :polew: to Ty mi tu wizerunek psujesz. :polew:

U mnie jest tak: mówisz i masz- jutro będzie przebieg 34 tys km. Wedle życzenia

zle minie zrozumiales , chodzilo mi o to ze ludzie prawie nowe auta potrafia kupowac za straszna kase a auto ma juz 150tys.Z audi ten plus ze wyjatkowo dobrze znosi czas.Ja juz mam 75tys. a srodek dalej jak fabryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Spoko :wink4: .

Dla mnie taki przebieg jest normalny. Gorzej jakby auto miało na blacie 300 000 i więcej i miało 3,5 roku. Jeżeli ja bym kupił takie autko jako nowe w 2007 i bym nim do dziś jeździł to pod warunkiem, że auto nie spędziłoby połowy czasu w ASO też bym nim zrobił przez 3,5 roku jakieś 130 tys. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladna sztuka, :good: chcialbym takie wyposazenie miec u siebie tylko nie chce komentowac tego drewna jak prosiles wiec tego nie zrobie. Ale nie chcialbym takiego miec, wymienilbym ;) Ale masz servotronik? UU cz mnie zwrok nie myli? Nie masz z tylu elektrycznych szyb? [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 15:09_________________________________________________wybacz jesli sie pomylilem ale tak rozmieszczenie tych przyciskow tam dziwnie wyglada dlatego tak stwierdzilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servo jest, a z tyłu szyby owszem na korbkę, w końcu auto na indywidualne zamówienie. :decayed::naughty:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 15:12_________________________________________________Kiedyś RS4 widziałem z korbami z tyłu, więc w takim przypadku to nic dziwnego. Może to nawet i dobrze, bo nieraz jak kogoś wiozę z tyłu, ktoś położy rękę na drzwiach i się otwiera szyba. A zresztą i tak rzadko kiedy ktoś z tyłu będzie jeździł. :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 15:14_________________________________________________PS. Głupio by było nie kupić tego auta z powodu braku elektryki z tyłu. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rs4 na korbe z tylu? :polew: to nie zle :P ale wiesz jak nie chcesz zeby ktos z tylu szybami sie bawil to jest przecisk blokady :):wink4: aaa wiadomo ze przez brak elektryki tylnych szyb odpuscic takie auto to prawioe jak grzech by bylo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taki przebieg jest normalny. Gorzej jakby auto miało na blacie 300 000 i więcej i miało 3,5 roku. Jeżeli ja bym kupił takie autko jako nowe w 2007 i bym nim do dziś jeździł to pod warunkiem, że auto nie spędziłoby połowy czasu w ASO też bym nim zrobił przez 3,5 roku jakieś 130 tys.

oczywiscie , zreszta w tym wypadku glupio bys zrobil jak bys tego auta nie wzial.A jak padnie motorownia wstawisz nowa a i tak bedzisz dalej na swoim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie padnie. Nie mogę sobie pozwolić, by auto stało przez dłuższy czas w naprawie. Myślę, że przy wizycie na Mineralnej wyjdzie co w jakim jest stanie i czego można się spodziewać. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie padnie. Nie mogę sobie pozwolić, by auto stało przez dłuższy czas w naprawie. Myślę, że przy wizycie na Mineralnej wyjdzie co w jakim jest stanie i czego można się spodziewać. :cool1:

spokojnie , to nie BLB............ duzo lepsze nie :wink4: jest ale zawsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie padnie. Nie mogę sobie pozwolić, by auto stało przez dłuższy czas w naprawie. Myślę, że przy wizycie na Mineralnej wyjdzie co w jakim jest stanie i czego można się spodziewać. :cool1:

spokojnie , to nie BLB............ duzo lepsze nie :wink4: jest ale zawsze :decayed:

Z tymi BLB też jest rożnie, są ludzie na forum, którzy mają BLB i sobie chwalą , mając ok 200tkm na blacie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te auto bez programu mówiąc delikatnie- nie jedzie.

nie wiem czym jezdziles wczesniej ale wg mnie przesadzasz ;) zrob sobie akcje serwisowa (byla zmiana sterownika silnika) i poczujesz roznice.

Rosemeyer, jak Ci się jeździ na 18" po naszym kraju? Jak jak najadę na jakąś dziurę/koleinę to przeżywam szok po przesiadce z B6 z kołami 205/55/16". :tongue4:

ja nie narzekam, ale ja akurat od 7lat jezdze na zawiasach sztywniejszych i wiekszych kolach. na zime mam co prawda 16tki, ale po ich zmianie jakos nie odczuwam strasznej roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te auto bez programu mówiąc delikatnie- nie jedzie.

nie wiem czym jezdziles wczesniej ale wg mnie przesadzasz ;) zrob sobie akcje serwisowa (byla zmiana sterownika silnika) i poczujesz roznice.

Rosemeyer, jak Ci się jeździ na 18" po naszym kraju? Jak jak najadę na jakąś dziurę/koleinę to przeżywam szok po przesiadce z B6 z kołami 205/55/16". :tongue4:

ja nie narzekam, ale ja akurat od 7lat jezdze na zawiasach sztywniejszych i wiekszych kolach. na zime mam co prawda 16tki, ale po ich zmianie jakos nie odczuwam strasznej roznicy.

Jak to dokładnie jest z tą akcją serwisową? Robią to w kazdym ASO? Odpłatnie cz za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dokładnie jest z tą akcją serwisową? Robią to w kazdym ASO? Odpłatnie cz za free?

akcja serwisowa to jest na Mineralnej , i tylko ona ci pomoze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dokładnie jest z tą akcją serwisową? Robią to w kazdym ASO? Odpłatnie cz za free?

akcja serwisowa to jest na Mineralnej , i tylko ona ci pomoze :wink4:

Spodziewałem się Twojej odpowiedzi turdzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...