Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana radia Audi Chorus na Concert


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy niestety wszystko robiłem na szybkiego bo do pracy musiałem wieczorem jechać i fotek nie zrobiłem ale wszystko robiłem jak w wątku "http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html "

kodowania żadnego nie robiłem i wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio zaczęło działać jak na piny DI SENS oraz +UB podałem stały "+" z wtyczki zasilania z samochodu a masa do pinu równoległego do DI SENS.

http://ertasvc.ru/tovar/Audi-Concert-EU-B7-soul.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio zaczęło działać jak na piny DI SENS oraz +UB podałem stały "+" z wtyczki zasilania z samochodu a masa do pinu równoległego do DI SENS.

http://ertasvc.ru/tovar/Audi-Concert-EU-B7-soul.htm

czyli kabel ples z zasilania+ do DI SENS

drugi kabel z zasilania+ do+UB

DI SENS obojętnie gdzie zmasować???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masa ma być w pinie obok pinu DI SENS po prawej stronie jak na schemacie podanym wyżej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masa ma być w pinie obok pinu DI SENS po prawej stronie jak na schemacie podanym wyżej ...

czyli te poziome kreski

a drugi koniec kabla gdzie wpiąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masa i + jest w kostce zasilającej wychodzącej z samochodu i to z nimi trzeba te piny połączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masa i + jest w kostce zasilającej wychodzącej z samochodu i to z nimi trzeba te piny połączyć

ok.wszystko jasne.

Ale czemu gdy podłączyłeś przejściówkę nie grało

przecież po to ona jest.

U innych gra-trochę dziwne :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masa i + jest w kostce zasilającej wychodzącej z samochodu i to z nimi trzeba te piny połączyć

ok.wszystko jasne.

Ale czemu gdy podłączyłeś przejściówkę nie grało

przecież po to ona jest.

U innych gra-trochę dziwne :thumbdown:

Dlatego, że gdy ktoś kupił przejściówkę dedykowaną jedynie dla RNS-E to ma jeden plus, do concerta są potrzebne 2. Ja akurat mam wersję z dwoma plusami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nikt konkretnie nie napisał ze do takiego radia nie może być przejściówka od RNS-E a jaj taką zakupiłem i miałem dochodzenie czemu mi nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że gdy ktoś kupił przejściówkę dedykowaną jedynie dla RNS-E to ma jeden plus, do concerta są potrzebne 2. Ja akurat mam wersję z dwoma plusami.

czym się wizualnie różnią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że gdy ktoś kupił przejściówkę dedykowaną jedynie dla RNS-E to ma jeden plus, do concerta są potrzebne 2. Ja akurat mam wersję z dwoma plusami.

czym się wizualnie różnią?

Kostka jest identyczna, ale jest dodatkowy kabel zasilający do +UB. Z kostki iso 8 wychodzą 2 kable czerwone z dodatnim napięciem na kostkę iso 16 (nr. 15 i 16)

Ja mam taką:

http://allegro.pl/plug-play-adapter-mfd2-rns2-i1327219489.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z aukcji jest do concerta czy rns-e bo już się zakręciłem :gwizdanie:

Ma dwa plusy więc pasuje do RNS-E i do Concerta. Nie mam teraz przed oczami schematu podłączenia navi ale wydaje mi się, że w miejscu +UB lub DI SENS w RNS-E jest wolne miejsce... a concert ma dodatkowy pin na zasilanie. Jasno się wyraziłem, czy z deka zakręciłem? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z aukcji jest do concerta czy rns-e bo już się zakręciłem :gwizdanie:

Ma dwa plusy więc pasuje do RNS-E i do Concerta. Nie mam teraz przed oczami schematu podłączenia navi ale wydaje mi się, że w miejscu +UB lub DI SENS w RNS-E jest wolne miejsce... a concert ma dodatkowy pin na zasilanie. Jasno się wyraziłem, czy z deka zakręciłem? :kox:

ach tam :naughty:

miodzio :good:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:18_________________________________________________kantek wrzuć jakieś foto jak radio wygląda w aucie na podłączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha tak NITRO ;-) a tak serio to po poprzednim właścicielu chyba jakiś wieszaczek ale ciężko go odkleić więc go nie ruszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha tak NITRO ;-) a tak serio to po poprzednim właścicielu chyba jakiś wieszaczek ale ciężko go odkleić więc go nie ruszam

Heheh, na ręczniczek, żeby sobie wytrzeć rączki po pracy :decayed: na serio to myślę, że to chyba na gruchę od CB :) ewentualnie na różaniec bo szybka bryczka :kox:

Kantek, coś z lewego "kanta" Ci zeszło przy docinaniu klimatronika :gwizdanie:

U mnie w nocy to wygląda tak :cool1:dsc02375d.th.jpg

dsc02376e.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie delikatnie podpiłować i się wyrówna ale jak na kogoś kto robił to pierwszy raz to i tak myślę że nie jest źle zwłaszcza ze robiłem to sam i miałem określony czas na zrobienie:-) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...