Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana radia Audi Chorus na Concert


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

chciałbym wymienić radio Audi Chorus by Grundig:

qa5kr.jpg

Na Concert 2+ Mp3 do A4:

wBkei.gif

Posiadam Audi A4 B6 rocznik 2002.

Po pierwsze chciałbym się dowiedzieć, gdzie takie coś można wykonać w Warszawie. Druga sprawa to jakie elementy będę potrzebował. Wiem tylko tyle, że potrzebna będzie wymiana kosza 1 din na 2 din, plus ewentualnie wymiana panelu klimatronika (z podgrzewanymi fotelami) oraz zakup radia.

Fajnie by było dowiedzieć się jakie są realne ceny tych elementów oraz cena instalacji.

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

niedawno zakupiłem takie radyjko i też jestem ciekawy co będzie potrzebne

po wyciągnięciu starego zauważyłem ze wejścia są inne :-( potrzebne będą nowe czy jakieś przejściówki????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze brakuje mi kosza na 2 din :-( i chyba nie szybko go kupie bo z tego co widzę to chcą za niego więcej niż dałem za radio :-([br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 21:02_________________________________________________Witam

Mam pytanko a mianowicie ... zakupiłem radio Concert 2 i przejściówkę ISO-ISO 2 i po podłączeniu nie działa radio :-( słychać podczas wpinania kostki do radia ze jakiś sygnał idzie do niego bo jest dźwięk w bagażniku tak jak by psyknięcie i słychać taż psyknięcie w głośnikach i nie wiem o co to chodzi czy radio jest popsute czy może trzeba coś pokombinować VAG-IEM

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze brakuje mi kosza na 2 din :-( i chyba nie szybko go kupie bo z tego co widzę to chcą za niego więcej niż dałem za radio :-(

Kosz to najtaniej w serwisie vw audi 190 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wymiana klimatronika nie jest konieczna :mysli: rezasz lekko boczki i gotowe,nic nie widać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko a mianowicie ... zakupiłem radio Concert 2 i przejściówkę ISO-ISO 2 i po podłączeniu nie działa radio :-( słychać podczas wpinania kostki do radia ze jakiś sygnał idzie do niego bo jest dźwięk w bagażniku tak jak by psyknięcie i słychać taż psyknięcie w głośnikach i nie wiem o co to chodzi czy radio jest popsute czy może trzeba coś pokombinować VAG-IEM

musisz kodowanie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz właśnie kodowanie nic nie pomaga. Ja je podlaczylem u siebie.. Zmienilem kodowanie. Wyciagnąłem kleme od aku. Czekalem całą noc i nic to nie dalo. Mam ten sam problem co kolega kantek1

Podłączone CAN-L i CAN-H ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/plug-play-adapter-do-montazu-audi-rns-e-f-v-i1344774473.html

Przejściówka ta jest nie odpowiednia dla concertII ,po zmianie kilku kabelków radio działa:-)

Po nowym roku zabieram się za montowanie do samochodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/plug-play-adapter-do-montazu-audi-rns-e-f-v-i1344774473.html

Przejściówka ta jest nie odpowiednia dla concertII ,po zmianie kilku kabelków radio działa:-)

Po nowym roku zabieram się za montowanie do samochodu .

No ta przejściówka akurat do concerta II nie jest potrzebna

ale na jakie radio w końcu zmieniałeś concert II czy III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nic nie wiem o tym radiu co i jak na nim jest bo dzisiaj po zmianie tych kabli w przejściówce zdążyłem tylko spr czy działa .

fayera masz może jakąś instrukcje do tego radia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fayera masz może jakąś instrukcje do tego radia???

niestety :(

a jak to jest z przejściówką pod rns-e

podpinałeś ją czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinałem tylko tą co wcześniej wkleiłem linka

Wczoraj udało mi się zamontować radyjko i wszystko działa ok:-) poświeciłem cały dzień na to ale było warto :-) teraz potrzebuję instrukcji obsługi bo nie wszystkie funkcje są mi znajome,

może mi ktoś powiedzieć czy te radyjko jest tylko na 1 płytę CD ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziel sie jak podłaczyles radio bedzie dla potomnych , mozesz wrzucic foto z instalacji i opisem ktore piny trzeba zmienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziel sie jak podłaczyles radio bedzie dla potomnych , mozesz wrzucic foto z instalacji i opisem ktore piny trzeba zmienic?

No właśnie :wink4:.

A kodowanie robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinałem tylko tą co wcześniej wkleiłem linka

Wczoraj udało mi się zamontować radyjko i wszystko działa ok:-) poświeciłem cały dzień na to ale było warto :-) teraz potrzebuję instrukcji obsługi bo nie wszystkie funkcje są mi znajome,

może mi ktoś powiedzieć czy te radyjko jest tylko na 1 płytę CD ??

Tak, to radio jest na 1 płytkę. Symphony jest z wbudowaną zmieniarką na 6 płyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...