Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mało wydajna klima


andy_sky

Rekomendowane odpowiedzi

no u mnie to sprężara chodzi ale jej wydajność pozostawia wiele do życzenia,dziwi mnie że po przebiegu 150tyś. w AUDI dzieją się takie rzeczy (przebieg potwierdzony w serwisie,autko do końca serwisowane) żenada :wallbash:,a może rzeczywiście to tylko wina osuszacza? :confused4:

[/quote

kolego (oile tak moge cie nazwac...) to ze auto miales serwisowane to nic nie znaczy... twopja klima ma juz troche lat. ciekaw jestem jak ja serwisowales?? wymieniles jakies elementy? pewnie jak wiekszosc z nas nic nie wymieniales, a teaz sie dziwisz ze kompresor umarl... oddaj auto do serwisu, poswiec te 100pln i niech stwierdza co jest, a nie cwaniakuj na forum, bo aju wg mnie faktycznie ma racje, ze to co napisales to zenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej informacji byłem już w czterech serwisach i każdy by wymieniał co innego,poświęciłem na to już 500pln a efekt żaden,dlatego jak nie potrafisz poradzić to też nie zabieraj daremnie czasu,żenadą są pseudo porady,które serwujesz :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej informacji byłem już w czterech serwisach i każdy by wymieniał co innego,poświęciłem na to już 500pln a efekt żaden,dlatego jak nie potrafisz poradzić to też nie zabieraj daremnie czasu,żenadą są pseudo porady,które serwujesz :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

jezeli cale auto (jak sam twierdzisz) masz serwisowane w takich serwisach to wspoloczuje... ale fakt, serwis to serwis nie wazne jaki, wazne, ze serwis...juz sie wiecej nie oddzywam, ale nie moglem sie powstrzymac:D :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u Ciebie wszystkie serwisy to pewnie fachowcy :polew:dla twojej informacji samochód był serwisowany u szwabów mam go od pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem nie pisac, ale... nie twierdze ze wszyscy foachowcy umnie sie znaja, bo wiekszosc rzeczy robie sam przy aucie, ale z klima nie... pojechalem wiec do jednego serwisu gdzie kazali zostawic auto na kilka dni i nie wiedzieli ile to moze kosztowac, wiec tam juz mnie nie zobacza, pojechalem do drugiego kolo powiedzial zebym przyjechal rano zostawil auto na 2godz, zawiozlem auto po 2 godz mi dzwoni ze sprezarka nie dziala za sprawdzenie 60zl, kupilem sprezarke 200zl, zawiozlem im auto wymienil sprezarke, wyczyscili uklad cena 200zl wiec wsumie wyszlo mnie 460zl z wymiana sprezarki( coprawda uzywana ale chodzi) i za te pieniadze umnie klima pieknie dziala... ty mowisz ze wylozyles juz 500zl i nawet nie wiesz co z nia jest nie tak, wiec chyba twoi "fachowcy" sie zabardzo nie znaja na robocie... ps moje auto tez od roku w pl i przedtem serwis byl w de... kumpel kupil a6 tez z pelnym serwisem w de i okazalo sie ze ktos mu w rozrzad powkrecal jakies dziwne sruby... wiec niemieckie serwisy nie zawsze sa takie idealne. juz sie nie oddzywam, ide spac:D dobrej nocy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu mój problem brak fachowej porady :wallbash:wysiadam z tymi mechaniorami,każdy gada co innego :wallbash:nie było moim zamiarem cwaniakować jak ktoś napisałm tylko proszę o pomoc w znalezieniu fachowca w okolicy,pozdrawiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze coś napisze na temat mało wydajnej klimy - dzisiaj jadę na sprawdzenie do firmy gdzie dobijałem i robiłem cały serwis i miało być wszystko ok. Jak jest temperatura po wyżej 25 stopni na polu to z nawiewu środkowego na LO max to 10-11 stopni a jak jest na polu tak do 15 to leci z temperaturą około 6 stopni. ponadto jak jest gorąco to czasem muszę przejechać nawet z 7 km żeby klima chłodziła to znaczy zaczyna tak działać stopniowo. Co o tym myślicie ? Klima jest dobita i ten zaworek rozprężny - dławik był zasyfiony ale nie wymieniony, a i jeszcze co zauważyłem to że wentylator włancza się na 2 bieg nawet jak wolno jadę jak jest gorąco a jak zimniej to raczej nie włącza tak często. Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie rozwiązałem problem,kretyn u którego nabijałem klimę nabił mi 340g czynnika a inne serwisy chciały mi pół auta wymienić,teraz mam na wyjściu z kratek 2 st.C i jestem przeszczęśliwy a jutro jade zabić tego mechaniora i to będzie w afekcie,pozdrawiam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie klima traci wydajność wraz ze wzrostem temperatury na polu i już sam nie wiem co to może być ? Dodatkowo jak jest gorąco to strasznie często - nawet jak wolno jadę, wentylator się włącza na 2 bieg. Klima dobita i ciśnienie sprężarki ponad 12 bar więc ok. Więc już sam nie wiem co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...