Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Problem z elektryką

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początku mego wątku chciałbym przeprosić bo nie wiem czy wstawiłem go w odpowiednia rubrykę :confused4:

Tydzień temu zakupiłem w szwab landzie moja perełkę Audi A4 2.5Tdi cabrio 163Ps.

Ale do sedna mam ogromny problem z elektryka tego auta którego nie możne rozgryźć żaden elektromechanik z mojego okręgu.A oto lista objaw które dolegają mojej perełce.

-centralny zamek wo gole nie otwiera drzwi ani z pilota tym bardziej manualnie.

-po 5sekundach komputer blokuje hamulce

-elektryczne szyby nie działają

-nie działa klimatyzacja

-a to co najbardziej mnie smuci elektryczny dach nie chce się otwierać ;(

koledzy proszę o pomoc w tych trudnych chwilach.

Może ktoś ma namiary na genialny serwis lub elektromechanika z góry dziękuje

Pozwólcie mi odzyskać radość z jazdy...... :notworthy:

Opublikowano

na początek to podepnij Vaga i posprawdzaj błędy-jak to zrobisz,pomyślimy dalej :wink4:

Opublikowano

modul komfortu kleknal pewnie

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie podpoiłem vaga ale postaram sie to zrobić w nadchodzącym tygodniu..

Opublikowano

Jeszcze nie podpoiłem vaga ale postaram sie to zrobić w nadchodzącym tygodniu..

A jak kupowales autko to wszystko bylo ok?

Cos ciency ci eletronicy.... musisz podpiac VAGa tak jak koledzy sugerują i sprawa powinna sie wyjasnic

pozdr

Opublikowano
  • Autor

To autko przed moim kupnem miało już wadę wrodzona ale cena była tak kusząca ze nie moglem się oprzeć myślałem ze wymienię kilka bezpieczników i będzie git majonez.A co do elektroników to masz racje potrafią tylko dobrze nawijać a przede wszystkim kasować.....

Opublikowano

To autko przed moim kupnem miało już wadę wrodzona ale cena była tak kusząca ze nie moglem się oprzeć myślałem ze wymienię kilka bezpieczników i będzie git majonez.A co do elektroników to masz racje potrafią tylko dobrze nawijać a przede wszystkim kasować.....

Wozek piekny, podobaja mi sie te Cabrio bardzo. Jeszcze jak jest w Q +xenon to juz kozaczek na max :evil:

VAG rozwieje wątpliwosci. Miej nadzieje, że tylko jeden element sie wysypal - np modul komfortu albo modul mocy.

Wtedy naprawa nie powinna byc bardzo bolesna jesli kupisz uzywany modul (moze byc lekki problem ze znalezieniem do cabrio ale jak sie chce to sie znajdzie)

Gorzej bedzie jesli sypniete jest wiecej elementow. :embarrassed:

pozdr

Opublikowano

nie wydaje mi sie zeby bylo rozgraniczenie modulow na kabrio/sedan/avant, po prostu ma obslugiwac dane urzadzenia, takich wynalazkow na ebayllegro jest od groma, tylko numerki dopasowac do Twojego i podpiac :naughty:

tutaj lista modulow ktore masz do wyboru:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_lista_modulow_komfortu_z_opisem_funkcji-t129290.0.html

Opublikowano

kabrio/sedan/avant

są różnice-w cabrio nie będzie tego samego,co w sedanie i w avancie,choćby ze względu na otwierany dach,sterowanie alarmem,klimatyzacją,inne hamulce-wszystko jest inne :wink4:
Opublikowano

sterowanie dachem - to jest jedyna roznica ;)

Opublikowano

sterowanie dachem - to jest jedyna roznica ;)

"jedyna" ale jakże istotna :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieje.. że w końcu ożyje :notworthy: dzięki koledzy za pomoc ze poruszacie ten wątek

Opublikowano

hmm. :mysli:kuszaca cena i tyle problemow z elektryka. a moze twoja perelka byla podtopiona?

Opublikowano
  • Autor

Kolego nie wiem wszystko możne być prawdopodobne :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.