Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Pomiary - czy nadaje sie do chiptuningu-> logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam prośbę do znawców, czy autko jest zdrowe i nadaje sie do chiptuningu , silnik AVB , zrobiłem logi statyczne i dynamiczne , prosil bym o opinie ,czy jest wszystko ok i czy juz ktos wczesniej nie wtykał tam paluszków: dziękuję

Statycze:

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14192.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14193.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14194.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14195.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14196.html

Grupy: 018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14197.html

Dynamiczne:

Grupy: 000,001 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14202.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14203.html

Grupy: 004,008 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14204.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14205.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14206.html

zapomnialem o pozycji 013 juro dodam ..

zrobilem takze logi na pomiar czujnika plynu ktory wymienilem 3 dni temu :

silnik zimny przed rozruchem:

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14207.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14208.html

na rozgrzanym:

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14209.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14210.html

Opublikowano

turbo pozno wstaje ...

Opublikowano

Cos nie halo z turbina jak pisał przedmówca.

Opublikowano
  • Autor

jak tego jest przyczyna ??? raczej podczas jazdy nic zlego nie wyłapuje , i nie mam zadnych bledow, mozesz blizej wyjasnic>??

Opublikowano

a ta przepławka dobrze działa?

Opublikowano

przeplywka ok,lekko ci sie kierownice w turbo przycinaja,jak masz kata to wywal

Opublikowano
  • Autor

przeplywka ok,lekko ci sie kierownice w turbo przycinaja,jak masz kata to wywal

jak wytne kata ,to nie bedzie wywalac bledow ?? sa jakies jak to zrobic ?? swego czasu dokladalem plecionake w pasku bo mi drgania na bude przenosilo , ale kata jeszcze nie usuwalem , sa jakies fotosy tego zabiegu ??

Opublikowano

błędów nie będzie, zabieg prosty, nie iwem czy są foty do b6 ale zabieg wygląda jak w B5 a zasada jest ta sama

Opublikowano

Panowie, jak to zrobic, i jaki bedzie efekt? (DIY mechanik da rade sam w garazu?) :>

Opublikowano
  • Autor

po

błędów nie będzie, zabieg prosty, nie iwem czy są foty do b6 ale zabieg wygląda jak w B5 a zasada jest ta sama

poszedłem na łatwizne ,i zamowilem zamiennik od kolegi Gruchota, znizka 20 zeta dla klubowiczow :>, jak zamontuje to dam znac jak biega, dzieki za podpowiedzi :hi:

P.s i chcialem jeszcze wiedziec , czy po pomiarach widac jakąs wade termostatu ????

Opublikowano

Termostat wyglada na zdrowy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.