Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Kontrolka air bag nie gaśnie


kokonov

Rekomendowane odpowiedzi

Może to głupie pytanie ale jestem zielony a niunie posiadam od 2 dni.

Czy normalne jest to, że kontrolka (air bag) nie gaśnie podczas jazdy?? Czy ma się to świecić na okrągło ??

powinna zgasnąć, podłącz Vag-a i odczytaj błędy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Vaga tego nie zrobisz ,musisz wiedzieć jaki pokaże błąd.Podaj go a wtedy dostaniesz rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć z tym spokój a problem tkwi pod siedzeniem w kostce ,to ją wytnij i polutuj przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja ma ten sam problem błąd 01217, kiedyś popryskałem styki i przez pewien czas był spokój a teraz znowu to mam i pryskanie już nie pomaga. Wyciąłem kostkę i poskręcałem kable i nic - dalej wywala ten błąd. Co jeszcze można z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja ma ten sam problem błąd 01217, kiedyś popryskałem styki i przez pewien czas był spokój a teraz znowu to mam i pryskanie już nie pomaga. Wyciąłem kostkę i poskręcałem kable i nic - dalej wywala ten błąd. Co jeszcze można z tym zrobić?

Skręcane przewodów nie pomoże , polutuj przewody wtedy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% kostka pod siedzeniem.. miałem to samo... środek do połączeń elektrycznych (nie pomogło :wallbash:) ale przegiecie leeko pinów w kostce rozwiązało problem :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do bardziej wtajemniczonych, u mnie jest podobny problem. U mnie pod fotelem w B6 jest kilka kostek, chciałem wyrzucić kostkę i polutować przewody, Tylko nie wiem która kostka, czy to jest ta ŻÓŁTA ..???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% kostka pod siedzeniem.. miałem to samo... środek do połączeń elektrycznych (nie pomogło :wallbash:) ale przegiecie leeko pinów w kostce rozwiązało problem :naughty: :gwizdanie:

Dokładnie też miałem ten sam problem, przy okazji wizyty u elektryka, załatwił sprawe gratisowo raz na zawsze.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale która to jest w B 6 ????????????????[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:21_________________________________________________która to kostka.??[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:54_________________________________________________Widzę że nikt nie potrafi odpowiedzieć konkretnie na moje pytanie :blink: :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w b6 u mnie jest tylko na dwa piny... skoro nie masz odpowiedzi to moze moja Ci pomoże.... może akurat w b6 jest taka sama jak w b5 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale która to jest w B 6 ????????????????[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:21_________________________________________________która to kostka.??[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:54_________________________________________________Widzę że nikt nie potrafi odpowiedzieć konkretnie na moje pytanie :blink: :blink:

U mnie były dwie kostki , i wyciąłem obie . Problem znikł ,minęło już 10 miesięcy. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest wszystkich jest 5 i nie wiem którą wyrzucić, bo wszystkie to za dużo robot, jedna jest charakterystyczna taka żółta, skłaniał bym się że to ona ale chciałbym się upewnic...

Jak to 5 kostek masz pod siedzeniem :shocked:

pierwsza od poduszki

druga od zapięcia pasa

trzecia od czujnika nacisku na siedzenie

a co z dwoma następnymi :shocked: od czego one są :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...