Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Filtr Paliwa Benzyna - Opinie


Vinox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie proszę o opinie co się dzieje gdy filtr paliwka jest brudny nie wymieniany 2 lata i przejechał 50 Tyś KM ?

1. kiedy ma zostać ma wymieniony itp.

2. Co się dzieje z silnikiem gdy filtr jest np brudny? Spada moc silnika ?, więcej bierze paliwka? Nie wiem pytam :P

3. Czy jeżeli strzałka na filtrze paliwa kieruje z baku do silnika w stronę <- jest ok? Dodam że ktoś wcześniej zamontował go odwrotnie strzałka była że od silnika do baku czyli w kierunku -> proszę o opinie :P czy dobrze że zamieniłem ;o

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie proszę o opinie co się dzieje gdy filtr paliwka jest brudny nie wymieniany 2 lata i przejechał 50 Tyś KM ?

1. kiedy ma zostać ma wymieniony itp.

2. Co się dzieje z silnikiem gdy filtr jest np brudny? Spada moc silnika ?, więcej bierze paliwka? Nie wiem pytam :P

3. Czy jeżeli strzałka na filtrze paliwa kieruje z baku do silnika w stronę <- jest ok? Dodam że ktoś wcześniej zamontował go odwrotnie strzałka była że od silnika do baku czyli w kierunku -> proszę o opinie :P czy dobrze że zamieniłem ;o

Pozdrawiam.

Jak filtr brudny to pompka dostaje w kość a mega zabrudzony powoduje spadki mocy na wyzszych obrotach. Jak tankujesz paliwko na dobrych stacjach i nie przelewasz z jakichś starych karnistrów to wszystko powinno być ok

Oczywiście filtr zakłąda sie zgodnie ze strzałką wskazującą kierunek prepływu. Jak zamontujesz odwrotnie to szybciej sie zapcha. Pompka ciszej pracuje po wymianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie szukać w adp 1.6 filtra paliwa. może fotki lub jakaś wskazówka. :mysli: najszybciej go wymienić i czy jest tylko 1 ? :hi:

jest tylko jeden i znajduję się z tyłu od spodu przy nadkolu ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie szukać w adp 1.6 filtra paliwa. może fotki lub jakaś wskazówka. :mysli: najszybciej go wymienić i czy jest tylko 1 ? :hi:

jest tylko jeden i znajduję się z tyłu od spodu przy nadkolu ,

Prawym nadkolu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurw... dziś się dowiedziałem że filtr paliwa mam od 2006r. Nie wymieniany :shocked: Trzeba zakupić. A mam pytanie , czy tanie filtry różnią się od tych droższych ? oczywiście nie chodzi mi o cenę ino czy środkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chowix ty mówisz ze (O kurw... dziś się dowiedziałem że filtr paliwa mam od 2006r) :gwizdanie: Ja mam autko z 96 w irlandii a oni na 1000 procent nie wymieniają filtrów. czyli mój jest od mowości auta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja płaciłem za swojego 30zł (mannfilter) filtron ok 20zł ja wymieniam filtr co 2lata :hi: także kup jaki tam uważasz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też muszę wymienić przejechałem już na nim z 80 tyś km to trochę za duzo co jak myślicie ,może jakiś sportowy założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to różnią się czymś one ? bo mi się wydaje, że tylko naklejką producenta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr paliwa wymieniłem , kable tez i ZONNK :kox: Przy zdejmowaniu ułamałem kopułkę i było przebicie. Po wymianie kopułki wogule nie chce palić. Ani nie jęknie. nie wiem co jest? Najpierw zrobiłem kopułkę i gdy niechciał zapalić, dopiero wymieniłem filtr, teraz akumulator musze naładować bo padł od kręcenia. POMOCY :wallbash:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 16:13_________________________________________________p.s kable w srodek zasilający, a potem jak?, podłączyłem jak było ale może źle. powiedzcie jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też zaproponowali filtr paliwa Knehta w vtg warszawa pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo trzeba krecić po wymianie filtra ?

Od razu zagada bo pompka jest elektryczna i wytwarza ciśnienie, a powietrze usunięte będzie przez powrót.

Ja założyłem mann.

Przy osce to chwila moment wymiana trwa. Deko więcej roboty przy quattro jest, no i cena jest z 3 razy większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...