Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Włącznik świateł B6


Ukasz699

Rekomendowane odpowiedzi

8E0 941 531 A przelacznik wielofunkcyjny do zwyklych reflekt. zwyklych i przeciwmg. i tyl. swiatel przeciwmgiel. dla pojazdow z systemem fis

8E0 941 531 B przelacznik wielofunkcyjny automatycznych swiatel drogowych , swiatel postojowych i drogowych ,tylnego swiatla przeciwmgl. i funkcji coming-home

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 941 531 A przelacznik wielofunkcyjny do zwyklych reflekt. zwyklych i przeciwmg. i tyl. swiatel przeciwmgiel. dla pojazdow z systemem fis

8E0 941 531 B przelacznik wielofunkcyjny automatycznych swiatel drogowych , swiatel postojowych i drogowych ,tylnego swiatla przeciwmgl. i funkcji coming-home

Mój Grzechu wygląda identycznie jak ten

http://www.allegro.pl/item1049723485_wlacznik_swiatel_audi_a4_8e0_b7_2004_2008.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup obojętnie jaki włącznik, najlepiej od B7... i ściągnij plastiki, płytkę z podświetleniem i przełóż do swojego starego.

to jest max 10min roboty, i naprawdę proste, wszystko da się idealnie poskładać, ale trzeba użyć trochę siły przy wyciągnięciu pokrętełka.

powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie :decayed: tylko poszukaj tanszego :wink4: a przelacznik regulacji wysokosci lamp troszeczke bedzie sie roznil

Jakby co mam do sprzedania przelacznik DRL :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie pomóżcie!

Czy to moze być problem w właczniku światel,jak mi nie odpala raz na tydzień,dodam że z rana jak odpale to po sekundzie zgasnie i więcej juz nie chce.

W Audi mi powiedzieli ze to włacznik.

Zastanawiam sie tylko dlaczego raz na tydzien i dlaczego zapali a potem zgasnie. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...