Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dire

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dire

  1. mam do sprzedania ,nowy
  2. na swiatlach czy nie to ten sam problem,dziwne tylko ze prawie zdarza sie to rowno po tygodniu czasu,jutro zobacze bo bedzie tydzien i zmieniony wlacznik swiatel,jak co to bede mial do odsprzedania wlacznik jak ktos by chcial [br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 23:39_________________________________________________wlacznik swiatel oczywiscie nie ma w tym przypadku najmniejszego znaczenia,bo po wymianie to samo
  3. własnie o to biega ze vag nic nie pokazuje ,mało tego w audi servis tez nic,powiedzieli ze wlacznik swiatel,ale jak moze byc wlacznik skoro jezdzilem z wyjetym i to samo, po tygodniu nie odpala
  4. Doradzcie mi co może być. Raz na tydzień nie odpala a mianowicie zapali na sekundę i zgasnie i już nie zapali.Immobilizer nie świeci
  5. Hej ludzie pomóżcie! Czy to moze być problem w właczniku światel,jak mi nie odpala raz na tydzień,dodam że z rana jak odpale to po sekundzie zgasnie i więcej juz nie chce. W Audi mi powiedzieli ze to włacznik. Zastanawiam sie tylko dlaczego raz na tydzien i dlaczego zapali a potem zgasnie.
  6. jak zdjac plastik przy szybie
  7. Czy woda w podszybiu moze byc przyczyna czasami braku uruchomienia silnika,mieliscie to kiedys
  8. dire odpowiedział(a) na Gizem temat w Audi A4 B6/B7
    wiesz co jest w tym dziwne że dwa i pól miecha wszystko chodzilo jak nalezy, a dzis problem. Co to sa te transpondery i tego softa gdzie szukac. Dzieki stary za podpowiedz
  9. dire odpowiedział(a) na Gizem temat w Audi A4 B6/B7
    co dalej z tym robić,co radzisz
  10. dire odpowiedział(a) na Gizem temat w Audi A4 B6/B7
    Witam wszystkich forumowiczów! Mam pytanie czy napis def może być przyczyną unieruchomienia silnika
  11. Pozdrawiam wszystkich miłośników AUDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.