Treść opublikowana przez dire
-
Regeneracja włącznika świateł
mam do sprzedania ,nowy
-
[B6 AWX] Problem z uruchomieniem silnika
na swiatlach czy nie to ten sam problem,dziwne tylko ze prawie zdarza sie to rowno po tygodniu czasu,jutro zobacze bo bedzie tydzien i zmieniony wlacznik swiatel,jak co to bede mial do odsprzedania wlacznik jak ktos by chcial [br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 23:39_________________________________________________wlacznik swiatel oczywiscie nie ma w tym przypadku najmniejszego znaczenia,bo po wymianie to samo
-
[B6 AWX] Problem z uruchomieniem silnika
własnie o to biega ze vag nic nie pokazuje ,mało tego w audi servis tez nic,powiedzieli ze wlacznik swiatel,ale jak moze byc wlacznik skoro jezdzilem z wyjetym i to samo, po tygodniu nie odpala
-
[B6 AWX] Problem z uruchomieniem silnika
Doradzcie mi co może być. Raz na tydzień nie odpala a mianowicie zapali na sekundę i zgasnie i już nie zapali.Immobilizer nie świeci
-
[ALL B6] Włącznik świateł B6
Hej ludzie pomóżcie! Czy to moze być problem w właczniku światel,jak mi nie odpala raz na tydzień,dodam że z rana jak odpale to po sekundzie zgasnie i więcej juz nie chce. W Audi mi powiedzieli ze to włacznik. Zastanawiam sie tylko dlaczego raz na tydzien i dlaczego zapali a potem zgasnie.
-
Naprawa zatartych wycieraczek
jak zdjac plastik przy szybie
-
[B6 AVB] Woda na dywaniku kierowcy
Czy woda w podszybiu moze byc przyczyna czasami braku uruchomienia silnika,mieliscie to kiedys
-
[ALL B6] Komunikat DEF
wiesz co jest w tym dziwne że dwa i pól miecha wszystko chodzilo jak nalezy, a dzis problem. Co to sa te transpondery i tego softa gdzie szukac. Dzieki stary za podpowiedz
-
[ALL B6] Komunikat DEF
co dalej z tym robić,co radzisz
-
[ALL B6] Komunikat DEF
Witam wszystkich forumowiczów! Mam pytanie czy napis def może być przyczyną unieruchomienia silnika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrawiam wszystkich miłośników AUDI