Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dire

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mam do sprzedania ,nowy
  2. na swiatlach czy nie to ten sam problem,dziwne tylko ze prawie zdarza sie to rowno po tygodniu czasu,jutro zobacze bo bedzie tydzien i zmieniony wlacznik swiatel,jak co to bede mial do odsprzedania wlacznik jak ktos by chcial [br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 23:39_________________________________________________wlacznik swiatel oczywiscie nie ma w tym przypadku najmniejszego znaczenia,bo po wymianie to samo
  3. własnie o to biega ze vag nic nie pokazuje ,mało tego w audi servis tez nic,powiedzieli ze wlacznik swiatel,ale jak moze byc wlacznik skoro jezdzilem z wyjetym i to samo, po tygodniu nie odpala
  4. Doradzcie mi co może być. Raz na tydzień nie odpala a mianowicie zapali na sekundę i zgasnie i już nie zapali.Immobilizer nie świeci
  5. Hej ludzie pomóżcie! Czy to moze być problem w właczniku światel,jak mi nie odpala raz na tydzień,dodam że z rana jak odpale to po sekundzie zgasnie i więcej juz nie chce. W Audi mi powiedzieli ze to włacznik. Zastanawiam sie tylko dlaczego raz na tydzien i dlaczego zapali a potem zgasnie.
  6. jak zdjac plastik przy szybie
  7. Czy woda w podszybiu moze byc przyczyna czasami braku uruchomienia silnika,mieliscie to kiedys
  8. dire odpowiedział(a) na Gizem temat w Audi A4 B6/B7
    wiesz co jest w tym dziwne że dwa i pól miecha wszystko chodzilo jak nalezy, a dzis problem. Co to sa te transpondery i tego softa gdzie szukac. Dzieki stary za podpowiedz
  9. dire odpowiedział(a) na Gizem temat w Audi A4 B6/B7
    co dalej z tym robić,co radzisz
  10. dire odpowiedział(a) na Gizem temat w Audi A4 B6/B7
    Witam wszystkich forumowiczów! Mam pytanie czy napis def może być przyczyną unieruchomienia silnika
  11. Pozdrawiam wszystkich miłośników AUDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.