Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Rozrusznik ledwo zapala


tomq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj odpalilem autko i nie odbil mi kluczyk , czego nie zauwazylem, pare kilosow zrobilem na chodzacycm ukladzie rozruchowym;> dzis tylko slyszalem jak mi pyrka strzela... ale po chwili auto odpala .Jak jest cieply silnik to jeszcze jakos odpala. Jak jest zimny to znow pyrka klekocze i odpala.

Wczesniej bylo na dotyk. Panowie co lepiej.... odrazu nowe czy dac do regeneracji.

audi a4 avant 97 rok 1,9 tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie odbił Ci kluczyk to najpierw wymien kostke stacyjki a pozniej zawieź rozrusznik na warsztat gdzie je naprawiają.Podejrzewam ze Ci wymienia bendiks i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem kiedyś podobny przypadek chociaż w innym aucie. Po wyjęciu i rozebraniu szkoda było nawet tego składać z powrotem,kupiłem używany i było po problemie.Taniej kupisz rozrusznik z drugiej ręki jak zapłacisz za regeneracje .Regeneracja to dość spory wydatek,elektrycy się cenią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem kiedyś podobny przypadek chociaż w innym aucie. Po wyjęciu i rozebraniu szkoda było nawet tego składać z powrotem,kupiłem używany i było po problemie.Taniej kupisz rozrusznik z drugiej ręki jak zapłacisz za regeneracje .Regeneracja to dość spory wydatek,elektrycy się cenią.

Dokładnie.Nie masz co ani sprawdzać rozrusznika,jak Ci złapał z kołem i w środku jest "miazga".Szukaj używki lub nowego.A zanim złożysz zmiana kostki stacyjki lub/i stacyjki.

Regenerować też można ale koszta będą wysokie.Widzę lokalizacja Tarnowskie Gory,wykręcaj go i zapraszam Bytom Witczaka 18.Koszt nowego ok 300 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odzew. Auto musialem natychmiast dac do naprawy , tzn regeneracji bo to podstawa mojej dzialanosci gospodarczej, dalem 260 zl i jak narazie chodzi dobrze. teraz bede wymienial ta cholerna kostke i musze do czasu wymiany uwazac czy odbija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...